| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Rodiče chtějí jesle. A co na to děti?

[<<Předchozích 180] Příspěvky 181190 z 841 [Dalších 651 >>]
olsche
13.5.2009 18:05:15
Ne,není. Psala jsem ještě jeden, moc se většinou nerozepisuji, ale teď mám denně jednu rodinu na očích, je to bezmoc a zneužívání těch dětí. Jsou zanedbané hrozně. Otec i matka kouří, pijí alkohol, děti jsou svědky násilí otce na matce. Do školy chodí bez základního vybavení (když vůbec chodí).Jsou špinavé a zavšivené. Proto jsem pro změnu systému... třeba úlevy na daních pro živitele rodiny, samozřejmě u samoživitelek a vdov by se to muselo dořešit, nevím jak, ale tenhle systém nahrává těmto "rodinám" ~Rv
&
13.5.2009 18:04:50
Znam zensky i muze, teri nemaji zadne deti a stejne pracuji na castecny uvazek, protoze proste chteji a ten vydelek jim staci.
&
13.5.2009 18:02:30
Milado,

Ja bych chtela pracovat na castecny uvazek celou dobu, ciste proto ze mi 40hod. prijde moc. Zamestnatelovi je jedno,z jakeho duvodu to delas. Kor kdyz ten castecny uvazek treba inzeruje.
Lassie66
13.5.2009 17:59:59
Olsche, je to tento:

http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/prisp.asp?id=11597695 ?
olsche
13.5.2009 17:56:25
Kimmy, máš můj obdiv,že v této diskuzi vydržíš. Jinak, napsala jsem ještě jeden příspěvek o zrušení RP a hlavně jeho zneužívání lidmi, které mají děti čistě kvůli stát. příspěvkům. Byl smazán. Jsem zvědavá, jestli tu zůstane tento ~:-D~:-D
Tulka
13.5.2009 17:51:31
Madeleine,promiń,to bylo jen tématické testování,protože Kimmy by je ráda zavedla až do těch 18 let,já fakt nevím,jak velký děti máš:-)
madelaine
13.5.2009 17:49:05
Lízo, proč musí mít lékařka, která jde brzy do práce, postavenou práci výš než dítě? Nemůže to prostě mít vedle sebe?
madelaine
13.5.2009 17:45:08
Tulko, sice nechápu smysl tvého dotazu, protože z celé diskuse jsem přečetla jen pár příspěvků, přesto odpovídám. Ano, začala jsme pracovat na malý úvazek když měla dcera 8 měsíců, a postupně si ho navyšuji, tak jak nám to vyhovuje.
Tulka
13.5.2009 17:39:30
Kimmy,tak se toho drž,já jsem z tebe jelen,a patrně ne jen já.
Chceš rušit RP,nevadí ti půlroční mrně celej den v jeslích,máš trauma z tříletých osm hodin ve školce,chtěla bys částečné úvazky do 18 let dítěte a tím vymýtit bulimii a drogy,jak prosté.
Přitom většina těch,co ti tak fandí,o žádné částečné úvazky nestojí.~n~
Kimmy, 2 deti
(IP adresa 218.186.10.254)
  • 
13.5.2009 17:23:31
Kacislavo - jediny spravny pristup k materstvi je byt doma s ditetem do tri let, protoze teprve po tretich narozeninach dite vyhledava spolecnost, umi rict rodicum, ze je neco spatne a kdyby skolka nebyla, tak by si ji deti vymyslely...

(to je samozrejme nadsazka... )

Jinak - ja porad pidim po tom, jak jsou ty ceske deti s tou obrovskou vyhodou maminek doma do tri let jine ve srovnani s temi americkymi a evropskymi a porad nemuzu nic najit... ale ceske deti vedou evropsky zebricek ve zkusenostech s alkoholem a drogami...
[<<Předchozích 180] Příspěvky 181190 z 841 [Dalších 651 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.