| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Rodiče chtějí jesle. A co na to děti?

[<<Předchozích 190] Příspěvky 191200 z 841 [Dalších 641 >>]
Kimmy, 2 deti
(IP adresa 218.186.10.254)
  • 
13.5.2009 17:19:32
Tulko - muzeme se drzet toho, co ja skutecne pisu? Bylo by to jednodussi....

ja napriklad nikde nepisu, ze "Když na západě ten model půlúvazků funguje,tak tam nejsou drogy,bulimie..." a nejak nechapu, odkud se to vzalo...

Ja nevidim zadny smysl v tom, abych s nekym diskutovala o jeho osobnich preferencich - mne se jedna o systemove reseni, o zmenu soucasneho systemu, ktery je podle mne spatny. Tomu argumenty typu "ja nemam rada vychovne instituce" vubec nic nepridavaji...

Ja rikam - at si kazdy dela tak, jak mu vyhovuje - ale stat by mel dat lidem podminky, aby to slo delat i jinak, nez byt tri roky doma a pak na plny uvazek - a systemove tohle podporovat...
Kimmy, 2 deti
(IP adresa 218.186.10.254)
  • 
13.5.2009 17:05:33
Milado - pod to ja se klidne podepisu - mne by se libilo, kdyby se matka ohanela malym ditetem ve veku dvou let a pak si castecny uvazek ponechala tak dlouho, jak se ji zlibi...

a matky, ktere chteji castecny uvazek by samozrejme musely prijmout fakt, ze mista, na ktera se vypisuji konkursy, mozna nebudou nejvhodnejsi prilezitosti na castecne uvazky
13.5.2009 17:02:05
Tedy já fakt některé příspěvky nechápu - to je opravdu jediný správný přístup k mateřství být doma co nejdéle? Ani jedna moje kamarádka žijící na západ či sever od našich hranic doma být nemohla déle než půl roku (pak už by musela být doma pořád, protože jim nikdo místo nedrží) a dají se všichni Ti ostatní Evropané/Amričané označit za frustrované? Mimochodem, mně je 43, nechodila jsme ani do jeslí, ani do školky, máma se mnou byla doma už za komunistů a já si zase nemyslím, že je to takové terno. Má to taky nevýhody, ne jen výhody...
Milada.
13.5.2009 16:59:19
Kimmy,
tak můj názor:
ano, ať má částečný úvazek ten, kdo to takto chce a hlavně ať se proboha neohání tím, že má doma
malé dítě, např. ve věku 16-18let. To by mne, být zaměstnavatelem (např. při konkurzu), asi rozložilo ~t~a takovýho zaměstanance bych do firmy fakt nechtěla ~y~

Tulka
13.5.2009 16:55:31
Madelaine,ale doufám,že pracuješ jen na zkrácený úvazek~o~~t~
madelaine
13.5.2009 16:52:01
Kimmy, mě to téma zajímá, ale bohužel to nestíhám sledovat, musím totiž fuj fuj pracovat abych mohla fuj fuj konzumovat ~t~
Kimmy, 2 deti
(IP adresa 218.186.10.254)
  • 
13.5.2009 16:45:59
Milado - a to jako lide, kteri by chteli mit castecny uvazek u 18letych deti to jako delaji spatne nebo co? Tomu vubec nerozumim.

ja nerikam, at se nekdo ohani 16letym pubosem - ja jsem tam psala rozmezi 3-18 - nechapu, proc si vybiras zrovna ten opacny okraj

castecne uvazky by mely byt dostupne pro ty, kteri je chteji - a napriklad by mohly byt dotovane pro matky mladsich deti a ne pro matky pubertaku ...

ja prece nikde nepisu, ze by se matky pubertaku mely necim ohanet... ja jsem jen psala, ze i starsi deti maji v zivote traumata...
Tulka
13.5.2009 16:40:03
Kimmy,fakt už nevím,co si o tobě myslet.Když na západě ten model půlúvazků funguje,tak tam nejsou drogy,bulimie...
Nevím,je moc jednoduchý to hodit na tohle.
Lidí,kteří by se vzdali své kariéry na 20 let moc není.Sama tu přitakáváš těm,které se doma nudí,spousta jich prostě na plný úvazek chodit chce.Vždyť si tu s Amy rozumíš,tak o co jde?
Já už jsem ti sama za sebe psala víckrát,že výchovný instituce mi jsou proti srsti,já je ráda nemám,do školky jsem chodila týden.
Starší dcera tam chodila od 4 let,ale nikdy na celej tejden.Mladší je doma a uvidíme,nic nelámu přes koleno.A tím končím,každej ať si pro mně za mně dělá co chce.
Kimmy, 2 deti
(IP adresa 218.186.10.254)
  • 
13.5.2009 16:39:15
Ahojky - tak jsem si rikala, ze ty uz nad timhle asi mavas rukou ;-))
Milada.
13.5.2009 16:33:58
Kimmy,
ale ale...
to tu nikdo nepíše, ale Ty píšeš se tu o tom, kdo by chtěl, tak aby ten menší úvazek měl ..a dáváš se to do souvislosti s věkem dětí

Tak jestli kdokoliv chce mít někdo menší úvazek, tak ať ho má, ale proč by se měl ohánět tím, že má třeba 16tiletého maličkýho pubošíčka? ? ? eee? :-)
[<<Předchozích 190] Příspěvky 191200 z 841 [Dalších 641 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.