| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Rodiče chtějí jesle. A co na to děti?

[<<Předchozích 210] Příspěvky 211220 z 841 [Dalších 621 >>]
magggi synáček z léta09
13.5.2009 15:59:40
To není jen názor Tvůj, ale názor řady odborníků. Ovšem značná část matek jsou nejspíš lepší psycholožky, než nějací idioti, co se čistě z rozmařilosti celý život rýpou v dětské a lidské duši - dělaj to jen pro prachy...~t~~v~~t~~v~~t~~v~~y~~z~
magggi synáček z léta09
13.5.2009 15:56:55
kimmy - pročítala jsem více Tvých příspěvků a vskutku netuším, oč Ti vlastně jde. Ať napíše kdokoli cokoli, je to v Tvých očích špatně a velmi často reaguješ úplně nepochopitelně a zdánlivě nesouvisle.
Jo a naprosto nechápu poznámku o slabých a nemocných - ale vůbec. K čemu se to má vztahovat?
P.S. Za intelektuály se považujeme celá rodina - "intelektuálky" jsem dávala do uvozovek ~t~~v~~v~
Všichni jsme v těhotenství a při dětech často i studovali, koníčků máme spoustu, dokonce i ta práce nás baví, ale na prvním místě je vždycky dítě, nikoli matka se svými "potřebami."
A těch, které se doma s dětmi nudí a mají pocit, že duševně zakrní, mi může být jedině líto. Chozením do háku zaručeně krnět nebudou a o fakaní krnění nebo nekrnění ať se postarají instituce, a když ne, běda jim! Já jim dám, nevycválat mi dítě do ideálního stavu! ~t~~t~~t~
Miška a Filípek
(IP adresa 88.100.32.147)
  • 
13.5.2009 15:49:59
Moje dítě ve třech letech rozhodně do školky nepůjde. Můj názor je, že tyto první roky je dítě silně vázané na matku a pokud ne, je to teda docela divné.
Miška a Filípek
(IP adresa 88.100.32.147)
  • 
13.5.2009 15:42:35
Naprostý souhlas!!! Na své dítě si klidně křiknu, ale cizí ženská to rozhodně dělat nebude.
Tulka
13.5.2009 15:42:30
Kimmy,proti traumatům nebudeš imunní ani v 50.Ale kvůli tomu snad nemusím do důchodu chodit na zkrácenej úvazek,abych doma čekala na svý dvacetiletý dítě~t~.Nevím nic o tom,že by,jak už jsem psala,normální rodiče se svýma dětma normálně nekomunikovali,i když je těm dětem 18.A jestli ty rodiče jejich děti nezajímaj,tak to nic nezachrání.
U větších dětí z hlediska společně tráveného času nehraje roli kvantita ale kvalita.
Miška a Filípek
(IP adresa 88.100.32.147)
  • 
13.5.2009 15:41:00
Samozřejmě ho okřiknu, když neposlechne, ale ono je zakřičet a ZAKŘIČET. Moje mamka léta dělala v dětském ústavě, takže moc dobře vím, jak se tam s dětmi zachází. Nemyslím, že jinde to bude jiné, navíc když takhle malé dítě to nemůže rodičům říct.
Kimmy, 2 deti
(IP adresa 218.186.10.254)
  • 
13.5.2009 15:30:12
Tulko - kdo tady mluvi o mame za zadkem? Kdo rika neco o mamankovi??? Ja rikam, ze trauma se diteti muze prihodit kdykoli a klidne i v tech 18 (mas pocit, ze 18leti jsou nejak imunni?) - je to samozrejme na jine urovni - takove veci muzou byt podstatne hlubsi a zavaznejsi - takova anorexie muze 18letou holku dozivotne poznamenat (nebo i zabit).

A to v CR jsou vsichni rodice doma do ctyr hodin odpoledne? Tak na co si to ti rodice stezuji, ze skolky zaviraji moc brzo - to je nejake divne...

Nikdy nemuzes mluvit o vsech detech - tak jako ne vsechny deti v jeslich trpi, tak ne vsechny deti jsou ve skolce cely den... Ale vzhledem k tomu, ze nekdo tady usilovne resi konkretne ty deti, ktere na jesle/skolku nejsou zrale - tak ja zas resim konkretne ty deti, ktere v te skolce cely den byt musi - kdyby to nebyl problem, zas bych asi necetla stiznosti na to, ze skolky moc brzo zaviraji...
rosali
13.5.2009 15:22:49
Tak to máš šťastie.
Tulka
13.5.2009 15:20:41
Kimmy,to myslíš ty vážně?Traumata mezi 3-18 lety?Že je potřeba,aby v 18 měl někdo za zadkem maminku?A v 19,2O už ne?V roce šup do jeslí a v 18 mít mamánka?Normální,to zdůrazňuju,rodiče,se o svý děti normálně snad starají,i když přijdou ve 4 z práce.Jestli ty už jdeš spát,já ještě ne.
Nikde není psáno,že všechny tříletý děti jdou do školky a už vůbec tam nemusí být celý den.To je jen tvoje vize.
rosali
13.5.2009 15:20:21
Tak v tom sa si nezhodneme.
Ja som presvedčená,že aj bábatko,potrebuje matku šťastnú a spokojnú.Že jej prevažujúcu náladu vníma,a že to viac ako rieši.
[<<Předchozích 210] Příspěvky 211220 z 841 [Dalších 621 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.