| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Rodiče chtějí jesle. A co na to děti?

[<<Předchozích 230] Příspěvky 231240 z 841 [Dalších 601 >>]
adelaide k.
13.5.2009 15:02:53
Kimmy a ony ty jesle budou ty matky nějak kultivovat? Protože jinak souvislost mezi kouřící matkou a jeslema nevidím.

Jestli se máme na jedné straně bavit o matkách co jsou s dítětem sice doma ale kalšou na něho, tak na druhé mluvme o matkách, které dávají dítě hlídat na fulltime, aby ho neměly na krku, protože jsou karieristky a dítě pak ani neví kdo je jeho máma... ~d~
Tulka
13.5.2009 15:01:28
Taky nemám pocit,že jsem supermatka.Dokonce ani tady v diskuzi,kromě rozalio,nikdo netvrdí,že je dokonalej.Možná proto,že jsem děti měla až v pozdějším věku,tak je mi s nima fakt dobře a jsem spokojená.Taky jsem se díky těhotenství připravila o celkem slušný místo a je mi to fuk.
Řečem o nepostradatelnosti v práci moc nevěřím,taky mám kamarádku,doktorku,spoluvlastní soukromou kliniku,má hypotéku a stejně byla s prckem rok doma a začínala jednou týdně na pár hodin v práci.Svoji práci miluje,ale stejně mi říkala,jak je pro ni těžké,se od malé odpoutat.A to jí hlídá babička.
rosali
13.5.2009 14:59:51
Tanja,
predpokladám,že to myslíš ironicky,že sa tie "chudery obetovali".A,že si asi myslíš ,že je to moj názor na ne.Ak je to tak,tak sa ale velmi mýliš.
Nikdy som si nemyslela,že ženy,ktoré na MD nepracujú sú chudery.Ak sú tak spokojné je to to najlepšie pre ich deti.
Tak ako je najlepšie pre deti matiek,ktoré pracovať chcú,keď aj pracujú.

Totiž spokojnosť dieťaťa je úmerná spokojnosti matky.Či už pracujúcej alebo nie.A preto si ani jedna strana nezaslúži kritiku.

To je moj nazor.
adelaide k.
13.5.2009 14:58:54
Rosali a které to byly? A jsi si jistá že ty "kritičky", které nedávají děti do jeslí (ani to neplánují) nepracujou?

Kimmy, 2 deti
(IP adresa 218.186.10.254)
  • 
13.5.2009 14:56:18
Tanjo - moc nechapu ten vykricnik na konci - on te nekdo nuti, abys sla do prace driv?

Ty ve svem prispevku pises "Píšete tu,že je lepší být v jeslích než s mámou co sedí a kouří apod.A proboha kdy?Já celé dopoledne vařím,žehlím,peru a k tomu prckovi vymýšlím zábavu a odpoledne razíme na procházku,pískoviště,kolo a taky k té KAMARÁDCE - občas" - jakoby vsechny zenske delaly totez, co ty a na nejake koureni a sezeni jim nezbyval cas... Ja jsem na vlasti oci v Praze videla takove tri kamaradky - v hospudce na zahradce, aby mohly kourit, batole pod stolem a holky kourily a plkaly - pak ho teda mama popadla a dala mu najist a jeji kamoska mu k tomu kourila pod nos... proste ne kazda matka je tak zodpovedna jako ty a nejsou to jen uspechani rodice, kdo se detem neustale nevenuje...

Mmch - uspechani rodice byli vylucne rodice deti mladsich tri let? Nebo uspechani rodice starsich deti, kterym to uz ale vubec nevadi?
13.5.2009 14:49:56
Rosali, možná mám to štěstí, že můžu pracovat trochu málo i doma. Dělám manželovi účetnictví, ale ve svém okolí neznám spoustu matek na MD a ještě pracujících.Asi se hodně chuděry obětovaly...
rosali
13.5.2009 14:49:20
To som si všimla.Ty sa drž tiež~:-D
Tulka
13.5.2009 14:47:49
Tak teď fakt jako nevím,co ode mně chceš slyšet?Že když ho někam vrznu už v roce na pár hodin,že se tomu to dítě vyhne?Že kdyby ta holčička chodila na čtyři hodiny,že se jí to nestane?Stalo se to dopoledne,třeba chodí zrovna jen na pár hodin,já fakt nevím.
Jestli se moje dítě dostane do ruky k pitomcovi,tak počet hodin denně nehraje až tu nejzásadnější roli.
13.5.2009 14:47:10
Ne to si nemyslim a ani mne to nezajímá. Já vím, že pro mé dítě je to momentálně to nejlepší.
rosali
13.5.2009 14:46:55
Neviem síce odkiaľ máš to uistenie,že vačšina kritizujúcich na tomto fore pracuje.Ja som sa strela s "kritičkami" hlavne nepracujúcimi.
[<<Předchozích 230] Příspěvky 231240 z 841 [Dalších 601 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.