| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Vyspalé miminko = spokojené miminko i maminka

[<<Předchozích 90] Příspěvky 91100 z 763 [Dalších 663 >>]
Apolena.
5.9.2007 0:56:45
Petuno,
co je to opičí závislost? Mohla bys mi napsat, jak se projevuje?
Petuna
(IP adresa 213.16.20.140)
  • 
5.9.2007 0:48:01
Kojeni dele nez dva roky diteti stejne v nicem nepomuze, tudiz je to zbytecne pestovani opici zavislosti. A nechat vyrvat 5ti mesicni dite je mnohem min brutalni nez dvoulete, to mi ver. Brecel kazdou noc dohromady tak hodinu, takze zadny drama, a pak uz nikdy nediskutoval, nemusela jsem nic vysvetlovat, proste byl smireny s tim, ze se v noci spi a basta. Mladsi je k nejakemu vysvetlovani uplne hluchej a ac se za to citim hrozne, tak musim priznat, ze mam toho starsiho radsi. Protoze je bezproblemovej, nenici mi vecery ani spanek.
Bumbi&05,08,10
5.9.2007 0:29:12
Petuno, sorry - to je tvuj problem/postup s tvymi detmi, nikoli univerzalni navod.
Svoje dite jsem kojila do 15 m, samostatne zacal usinat v roce. Kravi ted, ve dvou letech, a to ho teda klidne nechavam vyrvat (resp. vyvolavat) a chodim za nim v intervalech a vysvetluji... To bych asi 3 mesicimu miminu vysvetlovat nemohla. S dvouletym ditetem uz se domluvim a vim, ze ted rve proto, ze testuje hranice a snazi se tyranizovat a nechybi mu nic zasadniho. U 3, 5, 10 mesícniho decka bych si vubec nebyla tak jista, ze mu nechybi neco zasadniho a pri placi bych projela repertoar hlad / vylucovani / brisko / zuby / strach, mazleni...

Navadet nekoho, aby kojil jen nezbytnou dobu a nechaval dite vyrvat mi prijde fatk brutalni...
5.9.2007 0:16:27
Madeline, to do jsi sem zkopírovala mě docela rozesmálo (ikdyž u toho mrzne)

jestli jsou tak pobožní jak tchýně táto bratrance tak potěš koště, oni bydlí na JM a jeho chýně chodí tedy pravidelně do kostela a tátův bratránek je takový rejpal a vždycky se jí ptá, co jim jako farář kázal a ona kupodivu nikdy neví, no holt má to odsezíno, má čárku za přítomnost tím to pro ní hasne.

Taky mě v teď nedávno v novinách pobavilo jak odstoupil jeden Americký senátor kvůli sexuálnímu skandálu, byl proti manželstvím homosexuálů a pak se blb nechá načapat jak na pánském WC vybízí posunky kolegu vedle v kabince k sexu a ejhle on to byl policajt. docela ironie ne :o)
Apolena.
5.9.2007 0:15:18
Petuno,
to jsou TVÉ zkušenosti s TVÝMI dětmi. Já jsem kojila do tří let, uspávala, nikdy nenechala vyřvat a mám doma zdravou samostatnou pohodářku, která cca od 2 let usíná sama po pohádce. Ale nikdy by mě nenapadlo svoji zkušenost zevšeobecňovat.
Petuna
(IP adresa 213.16.20.140)
  • 
4.9.2007 23:46:11
Deti mam dve. Kdyz bylo mladsimu 5 mesicu, znovu jsem otehotnela a travila dny s hlavou v zachodove mise, takze je jasny, ze v noci jsem nemela myslenky na to, abych 4x vstavala. Tak jsem ho proste nechala rvat. Za dve noci byl klid a od te doby spi bez problemu celou noc, ve svem pokoji. Take jsem ho v 6ti mesicich prestala kojit, protoze jsem mela desne bolesti bricha po kojeni. Je naprosto zdravy. Nejmladsiho jsem kojila 3 roky, ma vsechny mozne alergie a astma. Nenechala jsem ho brecet, takze i ted po letech se desim kazdeho usinani, protoze dam starsiho do postele a pak mi nastava kolotoc 2 - 3 hodinoveho uspavani toho mladsiho s tim, ze se mi stejne 2x za noc probudi. Lituji, ze jsem ho taky nenechala vyrvat, kdyz byl mimino, protoze ted uz ma rozum a kdyz se pokusim, tak mi to vzdycky pekne osladi. Taky je pravda, ze starsi je spolecensky, nedela mu problem bavit se s cizimi lidmi, mladsi zacne natahovat jen na nej nekdo promluvi a nema skoro zadne kamarady. Takze muj zaver je nekojit vic je nezbytne nutne a nechat je vyrvat, dokud to jde, jinak si na sebe sijete bic.
Petra
(IP adresa 213.16.20.140)
  • 
4.9.2007 23:38:18
Co se vam na tom nezda? Moje deti si obe drzely lahev uz v 5 mesicich, normalne jsem je dala do postele s mlekem, vypily ho a usnuly. Vase deti neumi pit nebo co?
4.9.2007 23:29:39
Tak ať je jí dobře nejen ze zištných důvodů, jo Roďka, to jsou nervový lázně:)), já ale asi usnu, tak si tě dám k snídani a potom šup do..(necháme těch galerií, půjdu do opery),papa
Apolena.
4.9.2007 23:27:10
Sylvie,
paní učitelka nás upozorňovala, že VŠECHNY děti tvrdí, že ve školce nedělají nic, ale prý by nám ráda řekla, že to není tak úplně pravda :-))).
Apolena.
4.9.2007 23:21:13
Po nocích nechodím do galerií, ale k veterinářům :-). Dneska už jsem tam byla, teď pozoruju pacoše a uklidňuju se na Rodině :-DDDDDDDDDD.
Pokud nebude mít pacoš problémy, snad stihnu i odepsat.
[<<Předchozích 90] Příspěvky 91100 z 763 [Dalších 663 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.