| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jedináček

[<<Předchozích 130] Příspěvky 131140 z 870 [Dalších 730 >>]
30.10.2007 12:59:50
Děkuju, Lízo, zrovna o Porgu uvažujeme....
Líza
30.10.2007 12:59:26
Koukám, že nás s Fed napadlo totéž ;-)
Líza
30.10.2007 12:59:18
Koukám, že nás s Fed napadlo totéž ;-)
Líza
30.10.2007 12:58:58
Varýsku, to nejde takhle paušalizovat. Některé střední soukromé školy (i v Praze) jsou fakt místem, kde se koncentrujou děti dobře situovaných rodičů, které s odřenýma ušima prolezly základku, a podle toho taky vypadají. Ovšem třeba takovej PORG z podobné nekvality podezírat fakt nelze. Stejně tak jsou naprosto příšerné státní školy i státní školy špičkové.
Myslím, že ve školství, podobně jako ve zdravotnictví, se nedá spolehnout ani na to, že pokud se za něco hodně platí, mělo by to být kvalitnější.
30.10.2007 12:58:18
Babice je internátní gymnázium s úplně jiným přístupem, ale já ti uvedu třeba tohle gymnázium:

http://www.porg.cz/
30.10.2007 12:56:38
Verýsku, ne Verýsko promiň..
30.10.2007 12:56:15
ano, Verýsko, já psala o jiných soukromých školách...O takových, kam nejen že nevezmou děti s horšíma známkama, kde navíc ale nestačí ani běžnéí testy Scio, které se většinou dělají na přijímačkách na státní gymnázia a které moc o inteligenci dětí nevypovídají....Prostě jen tvrdím, že existují velmi dobré soukromé školy, kam je i těžké se dostat, kde ale za ty peníze dostaneš vyšší kvalitu vzdělání a hlavně ten styl výuky je pro budoucnost jaksi přínosnější....
To jsme se ale fakt poněkud vzdálili od tématu, já sama budu mít třetí dítě, chci všem dát nejlepší vzdělání, kterého ony budou schopny a které jim já budu schopna umožnit a vím, že to jde, když sebou oba mrskneme. Zároveň ale přiznávám, že to něco stojí, např. jazykové vzdělání je u nás na státních základních i středních školách samo o sobě pořád nedostačující...
verysek21
30.10.2007 12:51:21
A co mají v Babicích tak zvláštního, co jinde nenajdu?
verysek21
30.10.2007 12:49:38
Rozhodně jsem neshledala, že by měly takové školy něco navíc oproti státnímu gymplu, kam chodí dcera. Nic, kromě školného. A to kvalitu nezaručuje.
Gábi_Smolíková
30.10.2007 12:49:16
jak je vidět z nicku - mám tři děti a je to teda síla. První dvě byly pod dvou letech po sobě, to bylo opravdu hodně náročné, ale je fakt že se s nimi tím pádem dalo zacházet jako s "jednotkou". Prostě kam šlo jedno šlo i druhé. Teď už je to horší, protože kluk už má jiné zájmy i kamarády než holka. V červnu se nám narodil náš mrňousek a musím říct, že jsem fakt pyšná na to, že mám tři děti. I když jsou všichni pěkná kvítka, tak mám skvělý pocit když s nimi vyrazím někam na procházku a pozoruju je a jsem hrdá máma. A vůbec nejradši mám když ještě přibereme kamarádky naší dcery a to pak vidím pohledy lidí které míjíme, co si v duchu říkají - no teda, opravdu mají pět dětí...?. Na to nemám odvahu, ale je to pěkný pocit.
[<<Předchozích 130] Příspěvky 131140 z 870 [Dalších 730 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.