| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O Downově syndromu a neumytých oknech

[<<Předchozích 140] Příspěvky 141150 z 731 [Dalších 581 >>]
kreditka
22.12.2008 21:54:47
No o nespolehlivosti tripple testů by se mohly psát romány to je fakt. Jinak abych se přiznala tak jsem si nebyla jistá tím NT screeningem z toho důvodu, že jsem lékaře až zas tak neposlouchala a spíš jsem se kochala miminkem na ultrazvuku. O tom že testy nejsou 100% vím, ale patřím mezi lidi kteří jsou štěstím bez sebe za to, když každý test vyjde dobře i když v hloubi duše vím, že to není 100 %. napsala jsem to dost zmatečně, ale nevím jak to napsat lépe ~f~
kreditka
22.12.2008 17:53:56
Jé díky moc, nebyla jsem si jistá, rozbor krve jsem také podstoupila patřím mezi ty, kteří berou každé vyšetřenív těhu ~;)
Monika
(IP adresa 77.237.133.213)
  • 
22.12.2008 13:51:54
Markéto jak strašně se mýlíte - nejsme v době, kdy se dá všechno zjistit :-( Mě v mém 1 těhu vyšly všechny výsledky OK včetně UTZ a dopadlo to tak, že jsem půl roku čekala na smrt své vytoužené holčičky ( čekala jsem na ní 10let )Dneska po této zlé situaci vím, že bych na potrat šla. Já osobně maminky s rozhodnutím nechat si postižené dítě obdivuji a smekám klobouk.
cizinka1
22.12.2008 10:35:18
Zufi., tady jde pouze o to, ze tvoje prispevky ohledne zkusenostmi s pobosemi ve skole byly mimo tema. Presto ze jsi pochopila jeden odstavec Madlaininym prispevku spravne, ten byl mimo tema, a tvuj prispevek take.

Kdyz tady neni moderator jsou dve moznosti. 1.Diskuteri se disciplinuji sami (treba i pozadaji admina neco vymazat, nebo proste nepisou OT)

2. S jejich pricinenim vznika anarchie v diskusi.

Dekuji za snahu pochopit.
Zufi.
22.12.2008 10:28:41
~k~~k~~k~ Četla jsem o sobě ladacos, ale že se chci podílet na anarchii?
Nap. jsem zlá kapitalistka, fanatická odeesačka, jednodušší osoba, zkopaný pes, totální idiot aj.
cizinka1
22.12.2008 10:25:22
Madelaine, presne tak. Pokud chces na te anarchii spolu s Zufi. se podilet, mate prostor. ~d~ Prece ja tady nemoderuji, jen napominam. Muzes jeste klidne napsat 20 prispevku ve stejnem duchu, abys poradne okopala se kolem sebe.
22.12.2008 10:23:26
jít na ŽÁDNÉ testy, ani na AMC, ani na nic jiného. Vše podstupuješ dobrovolně. Navíc tripple test je velmi nepřesný test. Vychází falešně negatiní i falešně pozitivní. Lepší je podstoupit screening v I. trimestru spolu s měřením NT a zjištěním přítomnosti nosní kůstky. Ale jak říkám, odmítnout můžeš všechno. Je to tvoje právo. ~;)
madelaine
22.12.2008 10:20:56
Cizinko, to je prostě jen tvoje interpretace.
A pokud sis všimla, Jardík je stále tady ~;((, na Rodině panuje totální anarchie ~t~


cizinka1
22.12.2008 10:16:48
Madelaine, snad ti Milada jako starousedlik neco o zvycich na Rodine pripomene: v absenci moderatora diskuteri se karaji vzajemne kvuli. Pripomen si Jardika, a jeho neunavnou snahu rozhazet diskuse, snad nechces jit po jeho stopach.

Ty mne znas v realu a vis co delam ci nedelam? Mimochodem "okecavat" v demokaraci take ma jisty vliv. Proc tady zucastnujes tematu o rasizmu? Az ti pristi uvidim, take te poslu neco si precist~;). Ale nadechni si 3x, neni duvod plevelit prostor naprosto iracionalnimi reakcemi kvuli tomu, ze nekdo te napomenul, ze zrejme pises neco mimo.
Zufi.
22.12.2008 10:16:27
~R^~R^~R^
[<<Předchozích 140] Příspěvky 141150 z 731 [Dalších 581 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.