| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O Downově syndromu a neumytých oknech

[<<Předchozích 150] Příspěvky 151160 z 731 [Dalších 571 >>]
madelaine
22.12.2008 10:06:43
Pokud nechceš, aby se tady něco, podle tebe mimo téma, rozebíralo, tak asi bude nejjednodušší na to nereagovat, ne?? Přečti si něco o demokratickém katechismu, třeba ti dojde, jak je to s právy menšin ve většinové společnosti. Je k tomu například nutná touha se na těchto změnách podílet a tyto změny vytvářet, a ne jen okecávat.
Lenelka
22.12.2008 10:01:26
Radulko, vzdyt ja rikam, ze znam hned dva pripady~;) Asi reagujes na nekoho jineho, ne?
cizinka1
22.12.2008 9:58:15
Madelaine, ano, jelikoz dva lidi kecali mimo tema a treti tajemne mlci, vzah k predchazejicimu odstavci byl pouze takovy, ze navazoval a sirsi tema prav a povinnosti? Ale vztah k tematu jiz nemel? Pak to byla digrese, posmesne mluveni z cesty.
madelaine
22.12.2008 9:56:41
Opravuji, 4 lidé, teď teprve dočítám...:)
madelaine
22.12.2008 9:50:48
Reagovali tři lidé, kteří přesně pochopili, jaký to mělo vztah k tématu. Natvrdlí zůstanou bez vysvětlení.

cizinka1
22.12.2008 9:39:41
Kili, ty vazne neumis cist a jsi neuveritelne nepozorny clovek. "Při kritice druhých a při Vašem nesmiřitelném odmítání ateismu" Kde jsi vycetl moji kritiku ateizmu? Jsem tady jedna z mala, ktera nepousti se do debat "co je lepsi: ateizmus ci krestanstvi, potrat ci postizene dite". Castecne proto, ze je to pitome polozena otazka, na kterou nejde inteligentne odpovedet. Pokud mi smrdi ceska politika prenatalniho screeningu, tak pouze proto, ze je provadena bez rutinniho informovani a ptani o souhlas. A ze jeji dosazene cisla PNU a NU byvaji v mediich sproste zneuzite, mezi jinymi i tebou.

Kritizuji prisne pouze ty "druhe" kteri by radi rozhodovali za mne nebo zneuzivaji meze svych pravomoci, coz do liberalne demokraticke spolecnosti nepatri, ne?

Tak ja nebudu chodit kolem horke kase, a napisu sama, proc se mi zda, ze Madlainenin "povzdech" o pribyvani lidi, dozadujicich se prav a nechtejicich plnit povinnosti mi se zdal mimo tema. Protoze v diskusi jde o ruznych, ideologicky podminenych zpusobech, jak lidi chapou, co je jejich povinnost ve vztahu k diteti, rodine a spolecnosti. A pokud se nekdo zde dozaduje prava, tak pouze prava svobodne a bez pritizi konat to, co povazuje za povinnost. Pokud vetsinova spolecnost dela si naroky predhazovat eticke normy mensine, to neni fer, a nema to oporu ani v ceskych zakonech ani v politicke kulture ke ktere ceska spolecnost by se rada radila. Pokud nekdo to vidi jinak, at se klidne ozve.

Takze, podle meho, Madelaine bud se brousi zuby na co nema pravo, nebo jeji povzdech byl digrese nebo ulet mimo tema. Prispevky Zufi. a Loriny jsou OT a formalne do diskuse nepatri. Na Rodine nejsou moderatori, ale je zvykem napomenout kecajici mimo tema, aby zalozili se formalne jine tema, nebo upresnili, cim jejich digrese maji vztah k tematu.
22.12.2008 8:45:02
Kreditko, toto je jen jedna část tohoto vyšetření. Součástí je ještě rozbor krve. Pokud ti dělali i krev, tak ano, podstoupila jsi screening v I. trimestru. ~;)
Raďulka
22.12.2008 0:46:27
Lenelko, tohle se ale opravdu může stát a nejedná se o záměnu vzorků dvou různých matek. Při amniocentéze mohou nabrat buňky tzv. mizejícího dvojčete, či se může jednat o zamlklé dvojče a to mohlo mít právě Downa. Spousta těhotenství se od začátku vyvíjí jako dvojčatové a v průběhu času zůstane nakonec pouze jeden plod.
Tím samozřejmě nechci tvrdit, že nemůže dojít k záměně, jistěže může, jako všude kde pracují lidé... méně bych se bála v opravdu akreditované laboratoři ~;)
kili
(IP adresa 90.183.74.174)
  • 
21.12.2008 23:15:34
přesně
kili
(IP adresa 90.183.74.174)
  • 
21.12.2008 23:13:58
- Netřeba mne přesvědčovat, že máte přehled o svých pappenheimských.

- Vám nemíním nic vysvětlovat, i kdybyste otázku definovala srozumitelně.

- Tento Váš příspěvek je už thematu vzdálen na hony. Při kritice druhých a při Vašem nesmiřitelném odmítání ateismu byste měla vidět prvně břevno ve svém oku než třísku v oku bližní.
[<<Předchozích 150] Příspěvky 151160 z 731 [Dalších 571 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.