| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Zbytečné zásahy do porodu

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 1209 [Dalších 1189 >>]
Dana,Honzík
(IP adresa 89.103.206.241)
  • 
6.2.2009 9:16:52
Jsem maminka od pomalu pěti letého chlapce, a myslela jsem si, že jeho výmysli jsou takové, že je už nikdo nepřetčí. Ale tys to dokázala bravo. Nemáš maturitu, a chceš do toho kecat doktorům? No kdybys nenapsala kolik ti je tak bych typovala, že je ti tak dvanáct let, a snažíš se být důležitá, ale pravdou je, že větší hovadinu jsem snad na těchto stránkách nikdy nečetla. No vlastně jsem nemohla ani dočíst tvojí stránku, protože jsem chytala vztek. Jsi ještě naivní husička, která si myslí, že snad snědla všechnu moudrost světa. No za nastávající rodičky, můžu jen doufat, že porodní asistentku, nikdy dělat nebudeš, protože by ta rodička, zažívala asi jeden šok za druhým. Jak tohle může jít vůbec na medinu? Proboha vzpamatuj se!!!!!!!!!!!!!!
cizinka1
5.2.2009 10:53:29
Kalamajko, jsem moc rada. Kvuli podilu na vyzkumu ozvi si p. M.M. na separace.vyzkum@seznam.cz~R^
kopidlno
5.2.2009 10:44:11
Kalamajko, jsem ráda, že ses objevila a napsala kilimu co si myslíš. Mi to přijde fakt hnusný co si dovolil a jsem toho svědkem už podruhé, že řekl matce, která popisovala svůj zážitek, že lže.- Tak je dobře, že se nenecháš zastrašit
kalamajka2
(IP adresa 88.146.250.187)
  • 
5.2.2009 6:07:11
cizinko,
ano, už jsem o něčem takovém uvažovala, aspoň mne tvá pobídka a také osočení kiliho z polopravd (jsem zvědavá, zda uvede aspoň jednu) ještě víc nakopne to skutečně udělat. Přece jen jsem nějaký čas váhala, zda uvést i konkrétní porodnici, čas, ...

kalamajka2
(IP adresa 88.146.250.187)
  • 
5.2.2009 5:57:38
kili,
celkem by mne zajímalo jaké polopravdy máš na mysli? Uveď, prosím, aspoň nějaké.

Mj. na netu bývám obvykle v noci, jelikož přes den na to není čas, ale to nic nemění na faktu, že vím, co píšu, tuplovaně, když se jedná o takto významnou záležitost v mém životě.
5.2.2009 5:50:27
Nebo bychom taky mohli respektovat nadseni mladych lidi pro zlepseni a pomoc spolecnosti. Indiani se na to divaji tak, ze mladsi generace maji velkou vahu (i opacne) a jim patri budoucnost. Meli bychom ji spise podporit a ne se posmivat - ona je mlada, nic nevi.
Vera
kalamajka2
(IP adresa 88.146.250.187)
  • 
5.2.2009 5:47:46
Vendy,
zde jsem našla svůj původní příspěvek. Přes vyhledávání dohledávám i reakce, nějak se mi rychle nepovedlo je najít mezi všemi příspěvky obvykle zobrazovanými. Možná jsem se jen přehlédla.

http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/prisp.asp?id=10904709
4.2.2009 14:04:07
Dovolím si reagovat na článek, který mě docela dost překvapil. Jsem mladá, zdravá, těhotná žena. A kdybych již pár informací neměla, myslela bych si po přečtení tohoto článku, že porod je něco hrůzostrašného a že se toho má každá rodička bát.
Osobně si myslím, že VŽDY ZÁLEŽÍ NA PŘÍSTUPU KONKRÉTNÍHO LÉKAŘE. Člověk si může usmyslet pohodový porod, porod by i pohodový mohl být, ale pak narazí na nějakého blba doktora a všechno je v háji. Na druhou stranu, může být porod komplikováný, bolestivý a nevím co ještě a člověk může narazit na pečlivého, milého doktora, který dokáže uklidnit a který i ten nepříjemný porod dokáže proměnit v nádherný zážitek.
A dalším názoremje to, že dneska už většina porodnic může nabídnout takové služby, že člověk může rodit klidně přirozeně. Navíc se snad všude sepisují papíry před porodem, kde se sepíšou veškeré požadavky co která maminka chce a co která maminka nechce a pokud nejsou komplikace, tak se podle toho řídí.
Toť tedy mé názory.
4.2.2009 11:42:50
Prosím o vysvětlení, o jaké "polopravdy" se tedy jedná. Jak může být fakt (o zdraví dítěte či separaci) polopravdou?
amálkaZ
4.2.2009 11:00:37
Taky bych ráda vysvětlení!Jaký lapsus,co je polopravda na pohmoždění,na separaci zkrátka na všem.Tak nám to tu vysvětlete! Nezastrašujte!
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 1209 [Dalších 1189 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.