| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Máme krásného syna. Tatínek neví, že není jeho…

[<<Předchozích 110] Příspěvky 111120 z 725 [Dalších 605 >>]
11.7.2008 22:47:25
Kluk za to sice nemůže, ale je to dítě a má prostě smůlu, neboť pro dítě se v normálních vztazích rozhodují vždy oba dva. - no krása, jak ohleduplné k dítěti, které ovšem na rozdíl otce na výběr nemá. A jsi si jistá, že vždy rozhodují oba dva? Ehmehm - dost často ne. Nikdy jsi neslyšela o normálních párech, kde budoucí otec byl poněkud překvapen, když mu partnerka oznámila, že čeká dítě?
11.7.2008 22:44:20
Proč by měl být za vola. Naopak - získá. Neustále se ptám - kde bereš jistotu, že otec dítěte chce nějaké potvrzení něčeho. Stále říkám, že pokud má pochybnosti, s kterými se nemůže srovnat, mohl jít na test. To bylo jeho rozhodnutí - nešel. Rozhodl se sám. Předpokládám, že Slávka si vše nechá jen a pouze pro sebe~j~
SnowWhite
11.7.2008 22:39:08
Kluk bude mít možná oči pro pláč, ale to by měl stejně, kdyby se situace řešila hned jak vznikla. Možná by ani žádný oči neměl.... Tatínek nebude po zbytek života za vola, neboť dostane šanci se svobodně rozhodnout o něčem, o čem by se rozhodnout měl zejména on sám. (Nechápu jak to, že vám nedochází, že byl totálně podveden a teď se budete ohánět očima pro pláč toho kluka) Kluk za to sice nemůže, ale je to dítě a má prostě smůlu, neboť pro dítě se v normálních vztazích rozhodují vždy oba dva.
SnowWhite
11.7.2008 22:20:15
Prosím mohla bys mi objasnit co je na tom ohleduplnýho? Nějak mi to do sebe nezapadá
madelaine
11.7.2008 20:33:15
Janino, já jsem se s ní nevypisovala, já jsem ji obšlehla na netu :).
A vyšlo mně totéž, tak to asi budeme mít dobře ;)
11.7.2008 20:20:42
Madelaine,
je to sice off topic, ale když už ses s tou hádankou vypisovala, tak jsem si ji zkusila vyřešit a vyšlo mi, že vlevo seděla Moudrost, uprostřed Lež a vpravo Pravda.
J.
Teraza Horáková
11.7.2008 18:41:02
holky, ale na tohle bych neměla.... já na sebe totiž vykecám kde co, natož něco podobně zásadního
Marťasína
11.7.2008 17:50:04
Holčičko zlá a hloupá, Zuzko alias Anguo, už se prosím dál neztrapňuj. Někdy možná budeš mít tolik štěstí, že dosáhneš normální lidské a slušné úrovně, a pak by ses za sebe určitě styděla. Tak ať potom nepláčeš...
tinas
11.7.2008 16:23:25
Pardon Libiku,
nebylo to záměrně. :-)
[<<Předchozích 110] Příspěvky 111120 z 725 [Dalších 605 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.