| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Máme krásného syna. Tatínek neví, že není jeho…

[<<Předchozích 170] Příspěvky 171180 z 725 [Dalších 545 >>]
11.7.2008 10:11:37
Cow daleko od debaty o pravdě a lži, ty máš naprosto nekompromisní názor na to, co je vlastní dítě.

Do jisté míry připustím, že pro matku vzhledem k porodu a těhotenství to roli hraje, ale otec?
Není to šálení?

Když tenkrát podstrčili v porodnici tu sladkou "cizí" zrzečku cholerickému podezírači, tys jsi byla pro výměnu, navzdory tomu, že to mimi bylo odkojené a vázané na rodiče.
Tomu nerozumím.



tinas
11.7.2008 10:02:56
Xantipo,

jak sama píšeš otec má právo......,ale jemu bylo odepřeno záměrnou a účelovou lží.
Tady nešlo v první řadě o lež milosrdnou,ale o to,že Slávka potřebovala -chtěla být pro sebe a své dítě zajištěná. Prostě tohle mi přijde neskutečně nízké a amorální neledě na to,že její morálka jistě nebude na vysoké provni,když se vyspí s kým chce nehledě na manžela.
Rozina Rosava
11.7.2008 9:59:53
Nemám čas dohledávat podle stromu, neoslovuješ, ale hádám, že je to otázka na mě.
Ano, nemám ráda lež, podvody, nevěru a jiné. Nemám to ráda z principu, z podstaty.
Mám ráda lidi, je mi jedno jaké rasy, vyznání, kultury, skutků.
Nevím, coje na tom k nepochopení.
Proč tahle debata? Jediná, která mě v tomto týdnu zaujala.
Rozina Rosava
11.7.2008 9:55:20
Mad, překrucuješ a ty to víš...
Komentování či nekometování se týkalo menstruace, sousedovic děcka a jiných uvedených příkladů.
Jinak jsi nikdy neslyšela, že i mlčení znamená souhlas. Pravděpodobně kdyby Slávka nekometovala, manžel by si myslel své...třeba by si nechal udělat vyšetření o otcovství, tak jako to bylo v případě pochybností jednoho z otců v kauze vyměnění novorozenci...
To by byl docela trapas, co? Manžel by mohl celý život vědět, že dítko není jeho, ženě nic neřekl, vzal to tak, jak to je....jen ji v tom nechal a přitom potichu sledoval, jak mu celý život zatloukala v tak zásadní věci~j~
Možná někdy na smrtelné posteli ji řekl, že to celou dobu věděl.

Jinak podle moji logiky, když už na to narážíš, by tahle lež opravdu neexistovala, páč by se nestala.
11.7.2008 9:55:02
Tinas, slušení a neslušení je přesně ten případ, kdy pravda není. Kdo kodifikoval normu, že slušivé je štíhlé tělo v kvalitním materiálu s vkusnými doplňky?
A navíc jsou dle mínění ideálu slušení typy, který kdyby se zblázníly, budou ve finále takzvaně nehezké. Já bych tedy své kamarádce obavu, že v tom má ránu, nepotvrdila, jednak se to může někomu líbit a druhak, co ona asi tak udělá, když sedíme v kavárně uprostřed města? Shodí sukni, aby jí to slušelo?

Pochválit alespoň formálně hostiteli jeho snahu mě uctít zase pokládám za elementární slušnost.

U šéfa jde o vlastní pozice, ale také o to, že někdo, kdo dělá mozek, taky trošku pochybuje, váhá a potřebuje podporu.
+++++ Zuzka + 2 děti 9/2005 a 5/2007
(IP adresa 89.24.36.248)
  • 
11.7.2008 9:46:48
Já si jako zapšklá hysterka nepřipadám.Mám kamerádku, která svému manželovi nevěrná je a pomáhala jsem ji s tím aby to neprasklo. Kdybych byla zapšklá hysterka asi toto pro ni nedělám. Jenom se mi nevěra příčí a už vůbec nechápu jak se může někdo vyspat s někým bez kondomu. Určitě se stane že manželé mají problémy, ale jde to řešit i jinak ne hned nevěrou.
11.7.2008 9:27:35
Tinas, když to vezmu do důsledku - i otec má právo vědět, zda je Bio otec dítěte. Teď jde o to, jestli to vlastně chce vědět a zda to ustojí. Jestli má někdo pochyby, ať jde na testy - se všemi důsledky. Vy chcete, aby matka dítěte ťala do živého. Proč? Ať už otec dítěte tuší nebo netuší, evidentně mu její vysvětlení stačí. Možná se prostě zeptal a Slávčinu odpověď si vyložil třeba takhle - řekla ano, tudíž ať je to, jak je to, miluje mě, protože kdyby mě nemilovala, přehodí to na mě. Dítě je moje a basta, nebudu v tom šťourat. Tak tohle je další z těch mnoha možná.
madelaine
11.7.2008 9:03:42
Cow, jistě že nemusíš všechno komentovat. Něco si můžeš nechat pro sebe. Jenže zamlčená informace zásadního významu JE lež. Podle tvé logiky, kdyby Slávka o všem mlčela a nic nekomentovala, tak vlastně žádná lež neexistuje...
Verka
(IP adresa 88.101.2.97)
  • 
11.7.2008 8:33:35
A kdy to oznámit manželovi?
Je to opravdu jiný příběh.Vy jste se rozhodli oba dva,manžel s tím,že nebude jeho souhlasil.Ale paní Slávce se narodilo dítě z nevěry a podstrčila ho manželovi tajně.
tinas
11.7.2008 7:54:48
Osvojili si ho,ale se souhlasem OBOU a ne,že ho někdo někomu podstrčil to přece nemůžeš vůbec srovnávat.
[<<Předchozích 170] Příspěvky 171180 z 725 [Dalších 545 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.