| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Máme krásného syna. Tatínek neví, že není jeho…

[<<Předchozích 260] Příspěvky 261270 z 725 [Dalších 455 >>]
Jíťa
(IP adresa 217.197.155.190)
  • 
10.7.2008 22:56:14
Dík, že to veřejně přiznáš. Jsem ráda, že v tom nejsem sama.
Taky lžu. Manželovi hlavně o dětech, když něco provedou (tu žaluzii bych vzala na sebe - mě manžel ani nezmlátí, ani neseřve. Bohužel dcera není jeho a manža má občas problém pochopit, že to nerozbila schválně.).

A taky lžu tchýni, ale je to její vina. Neustále se vyptává na věci do kterých jí nic není. Nějak ji nedokážu slušně poslat do pr... Tak lžu: Nevím, kam jel manžel. Vrátí se brzo. Neležím v posteli, protože jsem nemocná, jen jsem si potřebovala narovnat záda. K doktorovi taky nechodíme, chodíme si něco vyřídit. Všechno kromě potravin byla výhodná koupě...
10.7.2008 22:49:49
:-D :-D :-D :-D Už vidím svého lekavého manžela. Buď by mi ukousnul ruku nebo dal pěstí. :-D :-D :-D Myslím, že moc koukáš na televizi. ;) Kdyby mi někdo ve spánku něco strčil do pusy, tak jsem okamžitě vzhůru a to by mě nevzbudila ani rána z děla, ale tohle jo.
10.7.2008 22:43:25
Weselá Cow - co Ti na tom vadí? Nevěřím, že nikdy nelžeš. Třeba - říct šéfovi, že jeho bezva nápad je totální blbina? Ani za nic - nehodám přijít o místo. A další. Říká Ti něco - jít hlavou proti zdi? Někdy to prostě nejde jinak, než to obejít. A kdy lžou děti? Mám zkušenost, že nejvíc proto, že se bojí následků - tedy zpočátku. Časem se mohou naučit, že lhát není nutné, protože je tu někdo, kdo mu pomůže /většinou rodiče/. Ale když dospívají, naučí se lhát proto, aby neublížily někomu ze svého okolí. Za to je budeš trestat? Milosrdná lež je lež, která neublíží. A pisatelčinu lež beru jako milosrdnou lež. Neznáme ji, takže vlastně nevíme, jaký mají s manželem vztah a třeba se i její manžel v synovi doslova vidí. Proč ubližovat - synovi i manželovi?
SnowWhite
10.7.2008 22:40:38
Mám pocit, že na potrat by nikdo nikoho nenutil jít. Jde o to, že pokud se rozhodneš říct pravdu manželovi - on se může rozhodnout, zda s tebou a tvým dítětem bude, nebo zda půjde o dům dál. Rozhodnutí o tom jít na potrat připadá v úvahu pro ty, kteří by preferovali variantu zůstat s manželem, přičemž by on neakceptoval cizí dítě. Tyto dvě věci nejsou staveny na rovinu, ale vedle sebe, není tedy menším zlem lhát než jít na potrat.
SnowWhite
10.7.2008 22:32:16
Fajn jdu se dovzdělat. A děti budu radši preventivně tajně mlátit :-)
10.7.2008 22:31:54
No právě, ač jsou moje děti 100% i manžela, na tuto otázku bych prostě neodpověděla. Musel by si to vyřešit sám.
Rozina Rosava
10.7.2008 22:28:35
...tak to ti držím palceR^

ted jsem zjistila, odkud byla načerpána některá moudra ze zdejší diskuze:
http://www.mesicnikzdravi.cz/vztahy/diagnoza.htm....tohle si přečíst děti staršího šk. věku, tak mají dost dobré záminky, proč vlastně lhát a jak si to ještě zdůvodnit a omluvitRv:-©
SnowWhite
10.7.2008 22:23:06
Stejně se ještě radši pokusím o to svatořečení - nerada bych aby mi děti lhaly s odůvodněním, že je to běžná praxe a proč se teda rozčiluju. Ale to už jsme se dostaly dost daleko :-).
Rozina Rosava
10.7.2008 22:20:17
Xantipo...njn, normální chlap bezdůvodně takové otázky nedává...
Ono taky normální ženská nemá takový úlet, aby z toho bylo dítko....pokud to teda není vyloženě naplánované i s početím.
Rozina Rosava
10.7.2008 22:17:06
...ale s tím nízkým intelektem si to tak neber....
"Komu bylo hodně dáno, od toho bude hodně požadováno";)

Člověče, když tak nad touto diskuzí přemýšlím, pomalu z toho plyne závěr, že lež nemá tak krátké nohy, jak nám v dětství říkali, naopak je má dlouhé až do Tramtárie a ještě k tomu lžou všichni....je to naplosto nomální Uďo, tak lhaní zdar~j~
[<<Předchozích 260] Příspěvky 261270 z 725 [Dalších 455 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.