| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Máme krásného syna. Tatínek neví, že není jeho…

[<<Předchozích 290] Příspěvky 291300 z 725 [Dalších 425 >>]
huhu
(IP adresa 213.192.13.122)
  • 
10.7.2008 21:14:43
jakto? jsem uplne v tematu. Kdyz mas hypotetickou situaci, tak musis take svepravne zvazit, jestli nevymejslis nejakou uplnou blbost - viz rozhovor se snachou o tom, ze privedla kukacci mlade.

neberte to tak vazne, je to jenom diskuse :-)
Jíťa
(IP adresa 217.197.155.190)
  • 
10.7.2008 21:10:56
Fobii mít nemusíš. To, že se tu někteří bráníme nevěrnici a radíme jí mlčet až za hrob, ještě neznamená, že jsme stejné jako ona.
Jen máme zkušenost, že občas k neplánovanému sexu bez ochrany dojde. A nemusí to hned být nevěra. Někdy se i svobodnému, nezadanému člověku přihodí známost na jednu noc.

Vždyť láska na celý život vzniká úplně stejně jako nevěra. Někdo tě momentálně okouzlí a ty s tím nemůžeš nic moc dělat. Rozdíl je jen v tom, jestli to prožívá svobodný nebo zadaný člověk.
huhu
(IP adresa 213.192.13.122)
  • 
10.7.2008 21:09:52
snowhite, ten idylicky konec me dojel, vehnala jsi slzu do meho tupeho oka :-)
10.7.2008 21:03:46
Budilko, půvabná věta a jasná pravda:)

Tinas, Miruno Dušínová, tak se zamysli.
1) když se ti 80 kg těžká kámoška ptá, jestli je tlustá anebo jestli může mít tu sukni (trapnou) co má na sobě, lžeš nebo nelžeš
2) když se ti hostitelka ptá, proč ti nechutnají ty hnusný chlebíčky, lžeš nebo nelžeš
3) když se ti šéf ptá, jestli ti nevadí, že tam jsi přesčas, lžeš nebo nelžeš
a mohla bych tu sedět do rána, jenomže koupu dítě:)
Jíťa
(IP adresa 217.197.155.190)
  • 
10.7.2008 21:00:10
Milý Claudie,

řekla bych, že tímto rizikem (myslím mimopartnerský sex bez ochrany) jsou ohroženy všechny ty ctnostné a mravné, které tu stále vykřikují: JÁ NIKDY!
Oni totiž u sebe kondom nenosí a tak kdyby náhodou někdy přece, tak nemají jaksi čím se chránit.



Jíťa
(IP adresa 217.197.155.190)
  • 
10.7.2008 20:47:07
Zkus si někdy přečíst něco od nějakého psychologa. Něco o tom, jak to skutečně je a proč.

Ne jen jak by to mělo správně být.

Nebo ty, když na něco nechceš odpovědět říkáš po vzoru politiků: "No coment."?

Těch situací, kdy lžeme je skutečně spousta, v práci kolegům se kterými si nejsme blízcí, sousedům v ulici, rodičům, tchýni, občas i dětem (Ty snad řekneš dětem, že ti není dobře protože máš menzes? Nebo si raději vymyslíš, že tě bolí hlava?)....
Rozina Rosava
10.7.2008 20:35:24
Aha, tak protože tohle někdo-nvím kdo napsal, tak mám být v klidu a brát to uplně normálně, že všichni lžou kdykoli, kdekoli a komukoli?
Ten kdo takovou ptákovinu splodil se zřejmě držel hesla: "podle sebe soudím tebe"
Ach jo.:-©Rv~f~
Jíťa
(IP adresa 217.197.155.190)
  • 
10.7.2008 20:31:24
Ano lež je normální. Všichni lžeme, ale někteří si to přiznají a jiní ne.

Možná nelžeš partnerovi, ale nevěřím ti že nelžeš nikdy nikomu.

Co např. řekneš svojí mámě, když ti zavolá těsně po hádce s manželem a zeptá se tě, jak se máš? Vlastně ty nelžeš, takže mámě vylíčíš celou hádku do detailů i s tím, že jsi byla na manžela např. sprostá...

Nebo co uděláš, když potkáš sousedku, se kterou jste si zrovna nepadli do oka? Ale když nelžeš tak jí místo pozdravu (nepřeješ jí aby měla dobrý den, že?) řekneš: "To mám zas po náladě, jen jsem vás potkala."

Co řekneš manželovi, když náhodou zkazíš oběd a uvaříš něco jiného? Jasně ty přece nelžeš, takže manželovi naservíruješ topinky s prohlášením: "Promiň miláčku, ale řízky jsem dneska připálila."

Pořád ještě nelžeš? Jestli ne, tak já můžu vymyslet 1000 dalších situací, kdy normální lidi lžou a třeba společně na něco přijdeme.
Marťasína
10.7.2008 20:16:51
Zase vedle, moudrá Zuzko. Žiju 9 let v harmonickém manželství. Jen se snažím být tolerantní, protože už takhle je to na světě těžký se zahořklými, zapšklými hysterkami, co všechno ví a nic je nezaskočí. Na takovou přihlouplou útočnou chytrolínu vypadáš i ty.
Tvoje horší já
10.7.2008 19:52:11
Četla jsem někde výzkumy (asi ve stoplusce) o lži a lhaní. Všichni lžeme, mnohokrát za den. Ani si to neuvědomujeme. Je to společenská nutnost. Kdo o sobě tvrdí, že nikdy nelže, určitě lže.
[<<Předchozích 290] Příspěvky 291300 z 725 [Dalších 425 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.