| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku V jedné porodnici…

[<<Předchozích 90] Příspěvky 91100 z 694 [Dalších 594 >>]
kreditka
14.2.2009 16:01:15
Pokud soukromník nesouhlasí s přítomností kočárků ve své provozovně, má na to snad právo ne? Navíc v malém okresním městě zas takový výběr obchodů není a pokud 80 % obchodů nedává možnost vstupu s kočárkem, těch 20 % to nevytrhne, těžko maminka pokud bude potřebovat něco třeba v železářství s tím, že ve městě je jen jedno "bezkočárkové" se mu vyhýbat, nebo jen kvůli tomu, že má mimčo nepůjde do železářství celý rok? Nevím, kde žiješ, asi v nějakém velkoměstě, ale třeba na vsi můžeš být ráda, že vůbec máš obchod s potravinami natož tam prudit s vjezdem kočáru ~a~
Tereza N.
14.2.2009 15:42:00
Mam 2 leteho syna, pred porodem jsem s partnerem absolvovala kuzy rodicek, prohledli jsme si i sal, atp., vse jsem resila.
Ale musim rict, ze onu noc, kdy tam se mnou akutne rodily cisarem dalsi 4 zensky, jsem personalu nezavidela, a gratulovala jsem jim, ze vsechny deti odrodili v podstate zaroven a zdrave.
Cili ted s odstupem casu po peripetiich porodu, kojeni, probdelych noci, mi prijde i moje predporodni snaha videt, kde budu rodit, smesna...
katka+katka
(IP adresa 84.42.164.76)
  • 
14.2.2009 15:24:08
Mystiku, jen málokdy s tebou sdílím názor, ale tentokrát ve všem souhlasím. Myslím, že autorku čeká ještě hodně krušných zážitků v životě
Vaal
14.2.2009 13:44:36
Kreditko, že by mi někde zakázali jít do obchodu, to se mi ještě nestalo...taky je rok 2009 a je kapitalismus, takže nechápu proč by to kdo dělal. Druhá věc je ta, že do některých se fakt nedostaneš. Ale to JE SMŮLA MAJITELŮ, matky na mateřské většinou drží rodinnou kasu a hodně nakupují...takže přicházejí o zákazníky ~y~
kreditka
14.2.2009 13:05:37
Autorka někde píše o tom, že vrchní o její domluvě s lékařem věděla??? Asi jsem to přehlédla
kreditka
14.2.2009 13:03:05
No tak u nás to je tak, že s kočárky se nesmí tak do 85 % obchodů (vyjma hyper a supermarketů) ať už z důvodů prostoru, schodů, menšího vchodu či prostě nevoli majitele obchodu a to jak si to matky zařídí nemusí majitele obchodu zajímat ~d~
zuzini
14.2.2009 12:44:11
Špatně se nakupuje se spícím novorozenětem v náručí.
Existují matky, které nemají nikoho, kdo by dítě před obchodem pohlídal. ~d~

Obchodu s tímto zákazem jsem si opravdu nevšimla. Jen jsou u nás některé obchůdky, kam se kočár nevleze.
Matky k dvojčaty to mají, pravda, horší a co teprv s trojčaty? U nás ve vchodě by si matka s dvojčaty ani nevrzla. Neměla by kam dát kočár. ~;((
kreditka
14.2.2009 12:20:10
Tak asi těžko tu svoji větu říkala s úsměvem na tváři že...
kreditka
14.2.2009 12:15:20
Tak vezme dítě do ruky, nebo ho nechá před krámem v kočáru, nebo počká až tam budou moc jít ve dvou a jeden z nich bude hlídat dítě....jednoduchý ne!

Co potom matky s dvojčaty s širokým kočárem - myslíš, že všechny obchody mají dveře jako vrata, popř. před vchodem nemají schody? Ty jsi v životě takový obchod neviděla???
13.9Estella16
14.2.2009 12:14:18
Tady na tomto serveru jsou jen dve moznosti: bud je zenska nadsena z prirozenych porodu a haji vsechny prostredky, vcetne udavani, urazeni, osocovani doktoru... nebo je zarazena jako totalitni struktura.
[<<Předchozích 90] Příspěvky 91100 z 694 [Dalších 594 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.