| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku V jedné porodnici…

[<<Předchozích 110] Příspěvky 111120 z 694 [Dalších 574 >>]
14.2.2009 7:53:24
Omyl,Vy nechcete slušnost ale poslušnost a to je trochu rozdíl.Ona porodnice není žádný holubník a nikdo nemá povinnost postavit se kvůli Vám na hlavu už jen díky tomu že jste si nechala prohlídku porodnice na skutečně poslední chvíli.Asi by jste se měla zeptat primáře proč nedal někomu vědět že přijdete.I když to možná bude tím že se primáři zpravidla takovými "malichernostmi" jako je prohlídka nezabývají a dávají to na starosti právě třeba vrchní sestře
14.2.2009 7:40:32
Není... Devět měsíců je podle mě dostatečně dlouhá doba na to aby se mohla domluvit na jiném termínu. Neměla si to nechávat na poslední chvíli. Jsem zvědavá co by dělala kdyby rodila byť jen o den dřív než se rozhodla si porodnici prohlédnout
14.2.2009 7:34:36
No to se jí klidně mohlo stát i při prvním pokusu o prohlídku. Ať se na mě nikdo nezlobí,ale předpokládám že už nějaký pátek ví,že těhotná je ne? Je to trochu její blbost že si to nechala na poslední chvíli,kor když je teď takový babyboom. Když Vám někdo řekne termín porodu,není to záruka že v tento čas skutečně rodit budete
14.2.2009 7:22:27
No,jenže vrazit na sesternu s takovou hláškou a říkat jí hned ode dveří někomu kdo neví která v ten moment bije?nevím,ale kdyby mi do práce přišla ženská která by mi hned mezi dveřmi sdělila tohle...:-D prohlídka je de facto nadstandart a je logické že to musí být nějakým způsobem organizované.autorka nemůže vědět co se ten den v porodnici událo ani kolik žen jako ona jim tam takto mimo termín prohlídek chtělo jít.Ono když chce každá "jen" 10min.,blbě se pak dělá něco jiného
14.2.2009 7:09:23
Navíc,chodit na prohlídku porodnice dva týdny před porodem je samo o sobě podivnost
14.2.2009 7:01:27
Jenže tam jela i naproti tomu že ji vrchní sestra,která toto má na starosti sdělila,že jezdit nemá.Sice je hezké že se domluvila s někým jiným,ale očividně se to k nikomu jinému nedostalo,takže s ní nikdo nepočítal.Nevím proč autorka,když jí vrchní sdělila že prohlídka v tento termín není možná,se s ní nedomluvila na termínu jiném.Ovšem také si po její hlášce"je tu někdo kdo se nebojí vrchní sestry"myslím, že si zkrátka usmyslela že se kvůli ní všichni postaví na hlavu
14.2.2009 1:32:25
Dík, to jsem ráda, že paní její vlastní povyk nerozhodil do míry, že by porodila nezralé děťátko.

Tak ať jim sudičky přejí.~:-D
13.2.2009 23:40:25
Tak abychom si to ujasnili.
ve zmiňovaném případě těhotná žena (nerodící) byla upozorněna, že není z organizačních důvodů možné provést prohlídku porodního zázemí.
13.2.2009 22:39:34
Rodila jsem a bydlim v Italii, presne ve Florencii a porodnice je v jednom mestecku, asi hodinu vzdalenym a jmenuje se Borgo San Lorenzo ~m~ Chvili, po porodu, jsem premyslela o tom, sepsat to a poslat to sem na rodinu, ale uz nebyl cas ~;((
Tulka
13.2.2009 22:38:01
moc hezky vylíčené,úplně jsem se zasnila... podruhé to bude určitě ještě lepší:-)
[<<Předchozích 110] Příspěvky 111120 z 694 [Dalších 574 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.