| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku V jedné porodnici…

[<<Předchozích 120] Příspěvky 121130 z 694 [Dalších 564 >>]
13.2.2009 22:36:56
To ja prave jeste nevim, musim si to teprve obehat. Ale nevim, jestli je to vubec mozne. Normalne zalezi na jejich smenach. Ale uvidime, zase pojedu na obhlidku, pravdepodobne s otazkami ~:-D Tak uvidime, co se dozvime. Ale do porodnice se tesim, moc ~x~
Týna
(IP adresa 89.29.99.50)
  • 
13.2.2009 22:27:29
tak to dopadá,když se 3 sestry u rodičů perou o 1 počítač
zdravotnice porodnicodomorodka
13.2.2009 22:24:25
Minonko, to píšeš krásně, uvidíš, podruhé to může být ještě lepší zážitek, protože už víš, do čeho jdeš. Můžu vědět, v jaké zemi jsi rodila, kde slovo primáře není posvátné?
MarkétaP + 4 dcerky
13.2.2009 22:23:24
Minonko, a máš možnost pozvat si stejnou PA jako minule? Vzpomínání moc pěkné ~R^.
13.2.2009 22:19:22
Hrozne rada vzpominam, jak pri porodu... desna bolest a Barbara (porodni asestentka) me hladila a klidnim tichym hlasem ke mne promlouvala a rikala mi, ze ta kontrakce zase skonci, ze nebude trvat vecne.... a kdyz jsem se ji ptala, na kolik cm jsem otevrena, tak mi nikdy nerekla zadny cislo a jen zase prijemnym tichym hlasem mi rekla: "jsme na dobre ceste". To bylo jak kouzlo. Hotova psycholozka, ale myslim si, ze to je zapotrebi. Dokonce, kdyz jsem prijela s prsknutou vodou, primar mi po kontrole rikal, ze porod do vody nepujde z tohoto duvodu. Jakmile jsem prijela na sal, ptali se me, rekla jsem jim o vyroku primare a ony na to: "Ale nic neni pravda, zkontrolujeme situaci, a jestli pujde vsechno v poradku, muzes si do bazenu vlezt"
Jen mam strach, ze podruhe to nebude tak krasny, ze budu mit blby vzpominky... atd. atd. .... ~;((
zdravotnice porodnicodomorodka
13.2.2009 22:10:27
Minonko, taky mne zaráží, jak zde v ČR některé rodičky stále snášejí a perou se za totalitní zacházení, když přeci v těch necivilizovaných státech na západ od nás berou rodičku jako partnera do diskuze se všemi jejími náladami a přáními. Přeji příjemný zbytek těhotenství.
zdravotnice porodnicodomorodka
13.2.2009 22:09:03
Petruše, Kaťuše, Týno, pro lepší přehled v diskuzi by bylo dobré zůstat u jednoho nicku z jedné IPky ~t~~t~~t~
*Niki*
13.2.2009 22:07:21
...nevím, co se jim honilo hlavou, asi je žralo, že jsme to zvládli i bez nich :-) a tudíž když jsem sama porodila, jsem měla i krev sama odebrat a třeba i ten ultrazvuk kyčlí udělat doma v kuchyni... fakt bych nechtěla vidět to ródeo, kdyby se nedejbože něco semlelo a my do té porodnice museli jet... to by bylo milé přivítání...
Mlada
13.2.2009 22:06:29
Ale ne, jen ten článek poslala se zpožděním, k porodu potřebovala klid a ne tuhle diskuzi~2~
[<<Předchozích 120] Příspěvky 121130 z 694 [Dalších 564 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.