| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku V jedné porodnici…

[<<Předchozích 180] Příspěvky 181190 z 694 [Dalších 504 >>]
Tvoje horší já
13.2.2009 20:22:33
Pardon, ale mně nepřijde, že by se dr. Kilián "vytahoval" tituly. Spíš mám pocit, že někoho náramně baví zatykat si staršímu, vzdělanému a váženému pánovi, kterému by v reále netyknul ani omylem.
kili
(IP adresa 90.183.74.174)
  • 
13.2.2009 20:18:28
Tento Váš příspěvek je už docela sprostý. Já jsem nic takového neučinil a pokud předjímáte podtexty na základě Vašeho sebehodnocení, je to Vaše věc. Nicméně psala jste tu v tom smyslu, že jsem někoho označil za lháře a nejste s to to doložit, protože jsem nic takového neučinil.

Vaal
13.2.2009 20:17:56
No..taky mi nepřijde na místě se zde na rodině vytahovat svými tituly a vzděláním a vyžadovat "zvláštní zacházení". To totiž potom vypadá, jako by si sem dotyčný chodil léčit nějaký mindrák či problém...nebo že by nějaký pocit zneuznání ve svých odborných kruzích?
On totiž předpoklad, že sem chodí samí primitivní nevzdělanci je dost lichý. Co jsem tak ráčila poznat, tak sem chodí spousta maminek, co dálkově při dětech studují vysokou(klobouk dolů), chodí sem lékařky, psycholožky, i spisovatelky~t~ ...a podle jejich přátelského nenadřazeného projevu by to opravdu nikdo nepoznal, pokud by se sám o povolání dotyčného nějak vyloženě v diskuzi nezajímal.
kili
(IP adresa 90.183.74.174)
  • 
13.2.2009 20:14:26
Jestli opravdu máte zájem o výklad, pak :

lež je vědomé zaměnění pravdivě skutečnosti za klamnou, vědomá nepravda. Lhář je ten, kdo lže.
Lháti znamená vědomě mluviti nebo psáti nepravdu.

Polopravda je necelá, neúplná, zkreslená pravda. Může být rafinovaným prostředkem lží - i proto jsem zdůraznil, že nechci předjímat důvod k uvedení těch polopravd.
13.2.2009 20:12:39
Nech toho, označil jsi tu maminku za lhářku, dokonce ten příspěvek měl podtext výhrůžky.
Polopravda, pololež, to je přesně tvůj styl

A přečti si, co jsem napsala já? Já nic o lhářce nepsala, jen o polopravdách a to jsi napsal, i když jsi to popřel ~y~, takže těžko jsem tě falešně obvinila ~;)
Tvoje horší já
13.2.2009 20:10:30
No, tento diskuzní strom jsem tedy nesledovala. Ale myslím, že rozdíl mezi polopravdou a lží je.
Lež by byla třeba: Dal mi facku. (A on mi ji nedal.)
A polopravda: Dal mi facku. (Ale já jsem mu vyšila první.)
~:-D~:-D~:-D
zuzini
13.2.2009 20:09:40
Pane jo, proč tu pořád vytahujete tenhleten pravěk?
Rozina Rosava
13.2.2009 20:08:37
hm, z principu by mě taky zajímalo, jaký je rozdíl mezi polopravdou a lží.
13.2.2009 20:08:01
Jaké to měly být polopravdy?
Buď se jí to stalo,nebo nestalo,buď mluví (píše) pravdu, nebo lež.
Polopravda je to samé jako pololež, tedy pokud o někom napíšeš, že píše polopravdy, označíš ho za pololháře. Což je prostě nesmysl!!!

Nevymlouvej se na slovíčka, jde o význam psaného, a ten je hnusný :-©


kili
(IP adresa 90.183.74.174)
  • 
13.2.2009 20:07:48
To Vy okecáváte falešné obvinění, které jste vůči mně vznesla
[<<Předchozích 180] Příspěvky 181190 z 694 [Dalších 504 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.