| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku V jedné porodnici…

[<<Předchozích 240] Příspěvky 241250 z 694 [Dalších 444 >>]
Beezi,V+J
13.2.2009 18:43:24
Grainne, no, co se rozdělení práce lékařů a sester týče, tak obzvláště u činností, které vyžadují jistou rutinní zručnost, bych řekla, že není od věci, když se lékař sestře do její práce moc nemotá. Já to zažila, když se mému třítýdennímu synovi snažil lékař asi deset minut napíchnout jehlou žílu na hlavičce pro zavedení kanyly. Když se pak toho konečně chopila sestra a povedlo se jí to napoprvé dost se mi ulevilo.

Je možné, že jsem jen narazila na mimořádně nezručného lékaře a mimořádně zručnou sestru, ale spíš bych řekla, že tam hraje roli cvik a ten má ta sestra v tomto případě asi větší.
Grainne
13.2.2009 18:43:15
frido, jsem viděla řádně profackovanou zdravotní sestru, když se dostala do rukou rozlícenému otci. Asi byl chudák od rány a to ona dítě ani neprofackovala. Veselé situace, někdy by to opravdu chtělo řádnou brzdu na všech stranách.
Týna
(IP adresa 89.29.99.50)
  • 
13.2.2009 18:42:48
sestry většinou nosí na krku kartičku a čipem,co otvírá dveře,mají na ní jméno a fotku,stačí se jen podívat,ale sestry dělaly jen to co měly podle pokynů,tak tam nebyl důvod,navíc podle data lze zjistit kdo v daný den a dobu měl službu
zdravotnice porodnicodomorodka
13.2.2009 18:41:16
kili a komu je to psaní určeno teď?

Je dobré najít si svůj příspěvek kalamajce, s janem z bulovky si nezadá, ještě vám konkuruje neonatolog, který nazval v přímém přenose matku lhářkou.
zdravotnice porodnicodomorodka
13.2.2009 18:39:13
kili, představ si, že jednou jsem zkoušela jednu UB - tedy úplně blbou, ale byla jsem upozorněna zbytkem komise, že je to milenka docenta, takže není záhodno ji vyhodit. Bohužel, u mne neprošla, takže jiný zkoušející se mnou vyhandloval jeho jedničku z odborného předmětu za čtyřku u mne, takže dostala dvojku a trojku. Bohužel, řekla mi, že je záhodno nespolupracující děti u zákroku profackovat.

A než mi napíšeš, že je to, jedna paní povídala, tak oopravdu, je to jedna paní povídala ~y~~y~~y~~d~~d~~d~
Grainne
13.2.2009 18:39:09
KlaudieS, v tomto ohledu mám raději ty jistoty daných kompetencí - každému co jeho jest. Ovšem předpokládám, že je lepší, když lékaž dělá převazy, lze předpokládat, že ho to v rámci studia naučili taky, než kdyby sestra předepisovala léky.
Tu a tam jsem taky dělávala cosi v kompetenci podřízených - abych nevyšla ze cviku, nebo když nebyli lidi. To není nic proti ničemu, ale nějak si nedovedu představit, kdyby podřízení dělali mou práci a zas tak náročná, jako je zdravotnictví, nebyla.
kili
(IP adresa 90.183.74.174)
  • 
13.2.2009 18:38:12
- nepsal jsem to Vám
- nevím, kdo tu štěká - to máte asi Vy za správné, že si kdokoli může napsat pomluvu jen proto, že ví, že se druhá strana nemá jak bránít skrze povinnou mlčenlivost
- kdo kde nazval koho lhářkou hlásající polopravdy, to nevím, nejspíše jste si to vymyslela nebo podle svého překroutila, jak činíte s oblibou

Belatrix+A(10/09)+J(09/11)
13.2.2009 18:35:15
Kili, jestli chceš poučovat o gramatice, měl by sis ji nejdřív sám nastudovat. Včetně nového vydání ~;)
zdravotnice porodnicodomorodka
13.2.2009 18:32:59
Ha, kili mne opakovaně nachytla, ano hierarchie ~t~~t~~t~díky za upozornění, ačkoliv mne kili opakovaně upozorňoval, že se mnou nemluví, tedy nepíše, chybku najde vždy, to je skvělé, mít svého korektora.

Toto poznání ovšem nemění nic na obsahu mého poznání o vnitřní struktuře zdravotnictví a o tom, jak lékař nazývá klentku, která reklamuje služby, lhářkou hlásající polopravdy.
13.2.2009 18:31:39
No vidíš, já viděla lékaře i podávat léky i dělat převazy~d~
[<<Předchozích 240] Příspěvky 241250 z 694 [Dalších 444 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.