| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku V jedné porodnici…

[<<Předchozích 300] Příspěvky 301310 z 694 [Dalších 384 >>]
Rozina Rosava
13.2.2009 16:55:52
Kli, naprostý souhlas~;)
Zdravím a pěkný víken přeju!
13.2.2009 16:55:13
jo a co si myslela tím, že dr.po sestře bude chtít něco co nemá v popisu práce?
Když dr. bude chtít po sestře něco na co nemá kompetence(ta sestra), tak sestra půjde za svojí vrchní sestrou (svojí nadřízenou) a ta vrchní sestra to bude řešit s primářem (nadřízeným lékaře).
Nebo jak myslíš, že to chodí?
Tulka
13.2.2009 16:53:51
To bych nerada~2~
Lenka
(IP adresa 77.93.216.69)
  • 
13.2.2009 16:53:27
Autorko, ty jsi tedy zvláštní.
Až budu chtít vidět školu, kam půjde mé dítě, tak zavolám vychovatelce, ona mi řekne, že dnes to nejde.
Zavolám ředitelce školy, protože to chci a chci a chci, teď a teď a teď.
Divné chování!Nevychovanost.

13.2.2009 16:52:01
Ach jo~a~
Už jsem tu o tom s někým diskutovala, tak si to najdi v diskuzi, nebudu se opakovat~2~
kili
(IP adresa 90.183.74.174)
  • 
13.2.2009 16:50:18
Všechny to nejspíše nevědí, ale z jejich příspěvků je zřejmé, že usuzují z toho, co autorka uvádí. A je zase může bavit, jak jiné vědí, že se věci odehrály tak, jak jsou popsány.
13.2.2009 16:49:50
To je nedorozumění, já neříkám, že mají právo se blbě chovat, pokukazuji na to, že se chovají slušně i v situacích evidentně nezvládnutých klientelou, přestože se těžko mohou bát odlivu zájmu.

Tím lékaři dosvědčují, že nejsou řízeni tržními mechanismy~;)

Já si myslím, že rozumný člověk jakéhokoliv porodního vyznání připustí, že pokud je ženě(která nerodí) na dotaz slušně sděleno,že pracovník zodpovědný za exkurze na sále, nemá čas rp. není přítomen, tak má žena tento holý fakt vydejchat. Může se jistě rozhodnout pro jinou porodnici, ale poněkud nechápu, z čeho chce návštěvnice vydupat podporu pro manifestaci za podpálení zmíněné porodnice.

Chovala se jako malý smrad.

A pozor, byla jsem několikrát těhotná, vím, co je to hormón, nicméně jsem vždycky dbala na to, abych byla považována za svéprávou. I když mně otékaly nohy, pálela žáha nebo jsem měla stihomamy, že mě nikdo nemá rád~;) Těhotná ženská je taky člověk, se svými právy i povinnostmi..
Tulka
13.2.2009 16:48:31
Takže pokud chce po sestře doktor něco co nemá přímo v popisu práce,tak ona se nejdřív dovolí u vrchní sestry~a~
kili
(IP adresa 90.183.74.174)
  • 
13.2.2009 16:46:05
Řada článků i příspěvků v k nim je anonymních, což samozřejmě patří k i-netové chatě. Krom anonymity obsahují příspěvky i řadu nekonkretních obvinění.
Můžeme je chápat jako odraz skutečného vnímání věci, ale i jako zlovoli pisatele. Lze snadno vytušit, kdo je apriorně podjatý a využívá až zneužívá oné anonymity k tomu, aby si přisadil. Jsou pisatelé, kterých projevy dávají víc než tušit primární zájem škodit jedněm pro domnělý vlastní prospěch.

Žádný soud (úsudek) nemůže být spravedlivý, dokud není slyšena i druhá strana.

Jestli se někdo domáhá nějaké služby, měl by prvně vědět, zda na ni má vůbec nárok. Někdo tu psal o pracovní náplni sester a druhý mu odpověděl něco v tom smyslu, že si platí zdravotní pojištění. Já bych se spíše ptal, zda požadovaná služba (v daném případě nejde o samotnou zdravotní péči) je hrazena ze zdravotního pojištění.

Z daného článku není vůbec jisté, co a kde se a zda vůbec vlastně stalo. Jde o anonymní podání nějakého vjemu, dílem i ze druhé ruky. Závěrečnou větou autorka podává určité vysvětlení, které lze přijmout s jistými výhrami. Nicméně pochopit okolnosti, za kterých její stať vznikla, je také možné.















13.2.2009 16:43:32
Tulko~a~ už jsem to tu někde psala - sestra má nadřízenou staniční sestru, vrchní sestru, hlavní sestru..
Lékař má nadřízeného primáře...
Zjisti si nějaká fakta, když chceš diskutovat~y~
[<<Předchozích 300] Příspěvky 301310 z 694 [Dalších 384 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.