| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku V jedné porodnici…

[<<Předchozích 350] Příspěvky 351360 z 694 [Dalších 334 >>]
*Niki*
13.2.2009 14:50:10
No, Kaludie, jestli je pro tebe těhotná žena, která jen hledá nejlepší místo pro narození svého dítěte, hysterka, kterou je potřeba slušně odbýt, tak to vypovídá o lecčem...
zuni
13.2.2009 14:49:09
fakt ti připadá jako nadstandard jít a otevřít dveře? ~d~
Srdííčko
13.2.2009 14:48:57
Mockrát jsem se omluvila ve jménu hesla náš zákazník náš pán a v hloubi duše si myslela svý .....
*Niki*
13.2.2009 14:48:47
Anni, ale nemocnice není úřad, když jdeš rodit, nelze dbát jakýchsi úředních hodin, například. Sestry tam byly v pracovní době.
Spíš bych řekla, že to je jakoby jsi si šla obhlídnout restauraci, kde budeš chtít s rodinou slavit a místní číšník tě téměř vyhodil, bo tam není hlavní číšník a jen ten ukazuje potencionálním hostům restauraci. Navíc prohlídky restaurace se konají jen každé druhé úterý v měsíci. Šla by jsi se tam ještě někdy najíst?
zuzini
13.2.2009 14:48:40
Kdyby mi maminka říkala, že je domluvena s nadřízeným, zvednu telefon, zeptám se ho a maminku s kočárem vpustím, jednoduché ne?
Grainne
13.2.2009 14:48:21
Hm, jestli jsem jako pacient, či klient hysterka pro zdravotnický personál, raději se zastřelím sama, než bych se vydala riziku takové péče.
Koneckonců, zapomenuté stehy jsem onehdá taky musela vytahovat já a to prosím nemám patřičné vzdělání. Nu co dělat, když je osoba s patřičným vzděláním přehlédla.
Ivča
(IP adresa 85.71.215.106)
  • 
13.2.2009 14:47:42
S daným souhlasím, ale je to na hony vzdáleno mé myšlence. Co mi hlavně vadilo, že zvedla telefon a zavolala někomu jinému, kdo toto nemá na starosti. Ten někdo jiný sice slíbil, že prohlídka půjde, ale očividně bez vrchní to nebylo zvykem (tudíž vrchní zjevně měla oprávnění rozhodovat o prohlídkách). Pak už je jen důsledek, že ten nadstandardní požadavek doktor nezařídil.
Grainne
13.2.2009 14:46:07
Kreditko, ale tady to bylo tak, že je obecně vydán zákaz kočárků v prodejně, k čemuž ovšem dal šéf povolení a vedoucí prodejny tomu zamezila a prodavačka se následně bála tam kočárek vpustit.
To je docela zajímavé. Šéf z toho následně vyvodil důsledky a omluvil se.
zuni
13.2.2009 14:45:41
sama autorka psala, že tam tyto hromadné prohlídky nemají, že se na webu kasají individuálním přístupem
13.2.2009 14:45:24
Grainne, já se tu dneska bavím~t~
Možná si měla stěžovat výše než u primáře...
Můj osobní názor je ten, že se jí omluvil proto, aby jí "měl z krku" - něco jako: "jedna omluva mě nezabije, lepší, než aby si potom stěžovala dál" a pak jí se setrami nebo dr. sloužícím v tu dobu, kdy tam autorka byla, pomluvil. Možná pak i domluvil sestrám v tom duchu, ať se k těm hysterkám chovají mileji...
Nepíšu, že to tak bylo, píšu jen svůj názor!
Proto si myslím, že pokud se cítila ukřivděná, měla si stěžovat výše než u primáře.
[<<Předchozích 350] Příspěvky 351360 z 694 [Dalších 334 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.