| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku V jedné porodnici…

[<<Předchozích 370] Příspěvky 371380 z 694 [Dalších 314 >>]
Grainne
13.2.2009 14:33:20
KlaudieS a ostatní
Jestli nečtete, sám primář uznal chování zaměstnanců jako nevhodné a omluvil se. Z toho bych já osobně vyvozovala, že autorka článku je v právu nejen podle sebe, ale i podle osoby, odpovědné za chod oddělení a z toho jasně plyne, že někteří zaměstnaci nenaplňují dobrý statut oddělení.
Nevím, co tu lze obhajovat, jestliže někdo uzná chybu, chyba se prostě stala a je to chyba dokonce přiznaná.
Potřebu urputně hájit a tím kazit i práci primáře, který klade určité požadavky na svůj personál, jsou v tomto případě nepochopitelné.
Takže sám primář si tu "kecl na zadek" jen proto, že jeho vrchní sestra udělala dle jeho mínění chybu, kterou on musel následně žehlit omluvou.
Z toho plyne jasně, kdo koho nutil kecnout si na zadek - tam dřepěl primář v důsledku nevhodného chování vrchní sestry.
Anni&Annika
13.2.2009 14:32:42
Kajko~R^
13.2.2009 14:32:18
Klaudie, autorka to napsala primáři. Primář jí odpověděl a slíbil nápravu.
zuni
13.2.2009 14:31:16
kajko, pokud tady všechny chytré radilky jako ty jezdí na prohlídku jen v termínech určených nemocnicí, tak jich těžko je deset denně žejo ~t~
*Niki*
13.2.2009 14:31:13
Anni, špatně jsi článek četla očividně. Autorka o sedání na zadel nic nepsala, naopak, očekávala, že se té zadele někdo slušný zvedne a slušně požádán ukáže slušně sál. Otázka 5 minut. Místo toho jí půlhodiny vysvětovali, jak to nejde. Skutečně velmi efektivní přístup k práci a velmi slušný přístup k potenciálnímu zákazníkovi.
kajka
(IP adresa 77.48.82.34)
  • 
13.2.2009 14:30:23
Autorka je s prominutím pěkná k...a.
1. když mi vrchní která má prohlídky na starosti řekne, at dneska nejezdím tak nepojedu.
2. ptát se sester kdo se nebojí vrchní??!!??? Autorko taky děláš věci proti nařízení tvého šéfa, protože se ho přece nebojíš????
3.otravovat sloužícího Dr. s prohlídkou a tvrdit že měl zapnutou TV takže prostě MĚL vyskočit a dělat ti poskoka...
4. že to zabere jen 10min - a když takhle přijde 10 lidí za den????
No comment
zuni
13.2.2009 14:29:31
já teda nevím ale snažím se jednat laskavě i s hysterickými klienty, sice jim občas musím sdělit nepříjemnou pravdu, že tohle udělat nemůžeme (třeba aby měli zboží za cenu bez DPH), ale bavím se s nimi o tom, nedávám jim to sežrat. ~d~ to je tak strašně divný??
zuni
13.2.2009 14:27:54
Klaudie, ona si stěžovala a jak píše v článku (nebo v diskuzi, teď nevím), Dr. uznal chybu sestry a omluvil se jí.

Anni&Annika
13.2.2009 14:27:46
no uz jen ta myslenka...ja s vzpomenu a vsichni se kvuli me posadi na pr..l......ja osobne jsem si do porodnice zavolala driv, dozvedela se, ze jsou na to zarizene v urcite dny prohlidky a to mi stacilo.....pisatelka mi fakt prjde jak hysterka, kvuli ktere vschni padnou na znak.....se ani nedivim ostatnim zamestnancum v te porodnici, ze s ni tak jednali.....myslim, ze pokud nekdo takovy s timto myslenim by navstivil jakoukoliv firmu jinou treba i tu mou, kde jsem pracovala a s porodnictvim nema co do ucineni, asi by nas taky vsechny nakrkla. Ale spousta dam by zrejme, jak tak ctu ty kritiky, tak ty by zrejme vyskaly po navsteve dotycne damy na jejich pracovisti nadsenim a hyrily usmevy.....~;)
13.2.2009 14:27:14
Ano, každá to vidíme jinak a říkat, co by jsme dělaly, kdyby jsme byly v té situaci zdravotnictví nepomůže~d~
Pokud si autorka opravdu myslí, že byla poškozená, měla by si stěžovat u vedení zdrav. zařízení.
To, že napsala článek na internet chápu, potřebovala se třeba vykecat, zajímaly jí názory jiných... Ale touto diskuzí se bohužel nic nevyřeší...
[<<Předchozích 370] Příspěvky 371380 z 694 [Dalších 314 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.