| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku V jedné porodnici…

[<<Předchozích 70] Příspěvky 7180 z 694 [Dalších 614 >>]
Zázvorka
14.2.2009 23:56:26
Ahoj Katko, vybodni se na ně a najdi si jinou porodnici, s milým personálem, už jich je docela hodně :-)
Zázvorka
14.2.2009 23:55:10
Ahoj Katko, tak se na tu porodnici vybodni a najdi si jinou, s milým personálem, je jich hodně :-)
leli
14.2.2009 22:12:10
S tou analogií se mi to moc nezdá. Naopak si myslím, že pokud by po vás chtěl potenciální zákazník něco pro firmu tak nenáročného, vy jste odmítla a odradila jej tak, měla by jste velký problém se svým nadřízeným.


kreditka
14.2.2009 21:26:22
Myslíš že obchod je závislý jen na maminy s kočárkama???? Jak vidno i v našem okresním městě ve 3 bezkočárkových prodejnách s potřebami pro miminkama obchod vesele frčí....
kreditka
14.2.2009 21:23:22
Ty by jsi ho nenechala, já ho nechávala tedy u nás na vsi vždycky, jinak bychom asi chcíply hlady, protože bych se nedostala ani pro rohlíky, něco jiného je samo ve velkoměstě, tam bych mrně před krámem nenechala, ale tam máš zase výběr prodejen kam můžeš i s kočárem
Katla
14.2.2009 21:04:11
Já se autorce nedivím! Kdyby mě někdo dělal takové obštrukce s ukázáním, porodního boxu, tak bych mohla zvědavostí puknout!!! Top secret, jen pro ty s prověřením prvního stupně. Holka, měla ses tam vrátit, kdoví, cos tam mohla spatřit!!!!
Katla
14.2.2009 21:01:53
Já se autorce nedivím! Kdyby mě někdo dělal takové obštrukce s ukázáním, porodního boxu, tak bych mohla zvědavostí puknout!!! Top secret, jen pro ty s prověřením prvního stupně. Holka, měla ses tam vrátit, kdoví, cos tam mohla spatřit!!!!
zuzini
14.2.2009 20:25:13
Little, obchod s dětským oblečením a zákaz vstupu s kočárem? Tý jo ~a~

U nás je jeden, kde se taky s kočárem nedá jít, jenomže z velikostních důvodů. Je tak prťavý, že se tam tři zákazníci těsní.

chápu, že zařízení obchodu není z nejlevnějších. Ale diskriminovat matky s miminy? Co vozíčkáři? Ti vstoupit mohou nebo je taky problém?

14.2.2009 19:56:52
Evál,
znám jeden, kam nepouštěly s kočárkama a navíc prodávaly ještě dětské oblečení!!! popisovala jsem Zuzini svoji zkušenost. Je to už víc jak čtyři roky a ten obchůdek frčí dál. A to mu konkuruje i Tesco a další "hadrárny" typu vše za 39 apod....
14.2.2009 19:54:36
Zuzini,

trošku mimo téma, ale znám obchůdek s dětským oblečením, kde mi zakázaly opakovaně vstup s kočárkem. Obchod byl nový, tedy nový šedivý koberec na zemi???. Nehodlala jsem kroužit s kočárem úzkými uličkami, kterými bych se svým širokorozchodným kočárkem neprojela, ale hned u vstupu je prostor, kde ty kočárky parkovat šlo.

Nadrzovku jsem s kočárem vjela dovnitř a nechala stát na tom plácku. Podotýkám, že prodavačkami byly ženské..... A jako na potvoru mi ještě upadlo kolečko a ten šmír jim umazal ten šediv koberec :-) Měly jste vidět tu reakci: "Jéžiš, no to je teda pěkný, Janičko, honem vezmi jar a hadr na podlahu a pojď to vyčist. Jen aby to pustilo. No jo no, sem se s kočárky nesmí, máte to napsáno nadveřích."......
To kolečko měly asi za trest, aby si uvědomily ten rozpor: prodáváme dětské hadry a děti sem nesmí :-))

Dodneška tam mají zákaz pohybu s kočárkem, ale kočárky na tom plácku za dveřmi už povolují. Nicméně, ten obchůdek u mě ztratil na půvabu.... Nechápu to. Prodávají oblečení pro děti a maminky je měly nechávat stát venku!!!
[<<Předchozích 70] Příspěvky 7180 z 694 [Dalších 614 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.