| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku V jedné porodnici…

[<<Předchozích 80] Příspěvky 8190 z 694 [Dalších 604 >>]
Vaal
14.2.2009 19:54:19
Zuzini, nepouštět dovnitř maminky s kočárem je ujeté fakt hodně..takový obchodník dřív nebo později stejně s tímto přístupem k zákazníkům a k práci jak za "hlubokého komunismu" zkrachuje.
zuzini
14.2.2009 19:32:19
Kreditko, já bych do toho obchodu skutečně nešla, dítě bych totiž venku nenechala ani náhodou.

To že soukromníci mají právo zakázat vstup s kočárem je asi pravda, ale přijde mi to v dnešní době trošku ujeté.
kreditka
14.2.2009 17:58:03
Sestry ale sdělily autorce jen to, že prohlídka je v kompetenci vrchní sestry, to autorka je slovně napadla svým výrokem...
kreditka
14.2.2009 17:53:44
A sestry v nemocnici neviděly důvod, proč kvůli tobě porušovat nařízení vrchní sestry jednoduché ne...~d~
Veronika@
14.2.2009 16:50:45
Děkuji za odpověď.Máme odlišné názory.
zdravotnice porodnicodomorodka
14.2.2009 16:48:35
Veroniko, budu mluvit jen za sebe. Ano, přijde mi zcela normální, zajímat se o to, co činí pracovník, jehož výplata jde z mých daní v pracovní době, at je to úředník, nebo zdravotník, nebo kdokoliv jiný.

Nejsem zvyklá se spolupodílet na tunelování veřejných rozpočtů, nejsem zvyklá nechat si líbit autoritářské vyhrožování trestním oznámením, urážení, šikanu a ostrakizaci.
Nick kili zveřejnil email, který nebyl určen jemu, tedy zveřejnil písemné vlastnictví třetí osoby. To mi přijde nefér a nezákonné a že to vůbec nechápeš a podporuješ, to je Tvůj problém.

Stále se najde velké množství lidí, které souhlasí a podporuje autoritářské postoje, kterým nevadí, že lékaři, stěžující si klientku nazvou lhářkou, napíší, že šíří polopravdy.

Mne osobně toto vadí, vadí mi mnohé nešvary ve komunikaci zdravotnických pracovníků a vadí mi mnohé nešvary, které si nechávají líbit lidí konzumující zdravotnictví, které je službou, jako mnoho dalších.

Ale respektují, že každý máme svůj postoj a názor.

To, co Tobě nevadí, vadí mi a naopak. Tak už to na světě chodí.
zdravotnice porodnicodomorodka
14.2.2009 16:37:39
Tulko, to víš, co je pro jednoho krušné - kontakt s arogantním personálem, pro jiného není a naopak.

Rození dětí v domácích podmínkách je úžasná záležitost, ale věřím, že pro mnohé může být už jen představa krušná.
Tulka
14.2.2009 16:16:21
Jestli těmi krušnými zážitky je myšleno rození zdravých dětí,doma,v klídku a pohodě tak to ti taky dávám za pravdu~:-D
kreditka
14.2.2009 16:08:04
Tak nějak ~a~
kreditka
14.2.2009 16:05:41
Ten konec ~R^~R^~R^~t~ Vystihla jsi to přesně ~R^
[<<Předchozích 80] Příspěvky 8190 z 694 [Dalších 604 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.