| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Rodiče chtějí jesle. A co na to děti?

[<<Předchozích 160] Příspěvky 161170 z 841 [Dalších 671 >>]
madelaine
13.5.2009 19:20:01
Tulko, máš pravdu, je to pitomost. Začala jsem se v tom vrtat kvůli Lízině argumentu, „že ji ta příslušná matka doktorka má postavenou výš než dítě“. Taky si myslím, že se to nedá takhle stavět.
Tulka
13.5.2009 19:11:31
Madelaine,já když nad tím přemýšlím,tak vlastně nevím,co to znamená,mít práci na stejném žebříčku hodnot.Ona je to asi pitomost.To by znamenalo,že když ztratím práci,kterou miluju,tak budu stejně zničená,jako když ztratím dítě?No,to je už od pohledu blbost a takových lidí je asi minimum.Oni i ti chlapi,kdyby na sobě pocítili větší zodpovědnost za to dítě,tak by uvažovali jinak a ta čísla by byla jiná.
Milada.
13.5.2009 19:08:06
H&M,

píšu snad něco proti? ~a~

Já jsem psala o tom, že by mi přišlo trapný, kdyby nějaká matka puberťáka chtěla snížený úvazek a jako důvod uvádělo, to, že má děti.

Ať má každej úvazek jakej chce, ale jestli se někdo ohání tím, že má doma chudáčka puberťáčka a musí být kvůli němu brzy doma, tak to bych asi brečela smíchy.
Milada.
13.5.2009 19:04:25
olsche,
nevěřím tomu, že by zde někdo mazal příspěvky.

Byl ten příspěvek snad nějak rasově motivovaný? IMHO špatně hledáš nebo je jen diskuze už moc dlouhá a nevejde se do stromu.
olsche
13.5.2009 19:03:51
Já vím, proto jsem psala,že je to složité, jsou rodiny,kde za to nemůžou...ale co třeba dát matce na MD rodičovský příspěvek klasický pokud je otec hlášen na ÚP? Většina lidí se snaží práci najít, zrovna teď, v době krize určitě i déle než půl roku, ale další případy by mohl řešit právě soc. úřad. Jenom plácám od boku, zamýšlím se nad tím takto poprvé, jinak se denně stresuji z vešek v práci~;((
madelaine
13.5.2009 19:02:35
Tulko, když to stavíte takhle - a jsou děti nadšené z těch 98,5 % tatínků, kteří mají práci na žebříčku hodnot podle všeho výš než vlastní děti?
Milada.
13.5.2009 19:02:20
Moniko,

a proč řešíš jiný lidi, co Tě odsuzují? Tak to prostě nikomu nevyprávěj, že jsi doma, ne?
Tulka
13.5.2009 18:58:55
Madelaine,legitimní to bude určitě,ale nevím,jestli jsou z takové matky nadšené i děti.Dost pochybuju...
madelaine
13.5.2009 18:57:43
Magggie, ty víš, co je správné pro moje dítě? Tak sem s návodem, někdy se v tom pěkně plácám ~;)
O Matějčkovi a jeho „objektivních“ výzkumech už tu byla řeč několikrát.
magggi synáček z léta09
13.5.2009 18:51:24
Legitimní to bohužel je. Otázkou zůstává, zda je to správné...
Myslím, že se nad tímto diskuzsním fórem pan profesor Matějček obrací v hrobě!~n~
[<<Předchozích 160] Příspěvky 161170 z 841 [Dalších 671 >>]

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.