| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bude nás pět?

Máme 3 děti, 1, 3, a 5 let. Když jsem byla těhotná se 3., někdy jsem si říkala, že by snad bylo lepší, kdybych potratila (hrozná myšlenka, vím...), že by se spousta věcí vyřešila.
Teď celé dny lítám kolem dětí, ale víte co? Oni jsou krásné živé samostatné bytosti, takové malé zázraky. Jsem ráda, že jsou, že žijou a že jsou v pořádku!!! Už bych nikdy nechtěla, aby některé z nich nebylo... Myslím, že život má přednost a děti všechno vrátí tím, že jsou... A dokonce k mému velikému překvapení teď vidím, že mít 3 nebo 4 děti už by nebyl takový rozdíl (i když to bych si nikdy nepomyslela, ani 4. neplánujeme). Prostě se člověk se situací mění...
Tuhle jsem se dívala na nějaký dokument o indiánech z Jižní Ameriky, tam jeden muž (!) řekl "děti jsou pro nás prostě nejdůležitější". A bylo vidět, že je to pro něj celý svět. Bylo to tak zvláštní, že mi to zůstalo v hlavě. My jsme už úplně jiná společnost. Někdy si říkám, že je to spíš k naší škodě...
Držím moc a moc palce všem maminkám, které se musejí rozhodovat. Vím, že to není jednoduché. Ale lidská bytost je nesmírně vzácná, ať jsi to Ty, maminka, nebo Tvoje maličké, rostoucí děťátko....
Hanka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.