| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bude nás pět?

Jsme s přítelem spolu už 12 let a jelikož mám dvě děti z nepovedeného manželství,společné dítě jsme neplánovali.Ve svých 39 letech jsem otěhotněla a my stáli před naprosto stejnou otázkou :uživíme další dítě?A hlavně : nejsem stará?Jelikož jsem byla 3 měsíce po konizaci děložního čípku, rozhodli jsme se pro přerušení.Byl pátek když jsem to řešila se svým lékařem ,vyšetření před zákrokem však odložil na pondělí.Byla jsem přes víkend na zhroucení.Můžu to tomu drobečkovi udělat?? No a pak (ačkoli byl původně rázně proti)mi přítel řelk,že si broučka necháme.Byla to jedna z nejkrásnějších chvil v mém životě.Dnes nám doma běhá 2,5 letý chlapeček my jsme rádi,že jsme se pro něj rozhodli.
Váš příspěvek jsem dočítala v slzách.....nezávidím Vám to rozhodování....naštěstí už to nikdy nezažiju ( byla jsem na sterilizaci),puklo by mi asi srdce.Ať se rozhodnete jakkloliv,přeji Vám ať svého rozhodnutí nikdy nelitujete.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.