| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bude nás pět?

Díky za třetí nechtěné dítě, protože právě takovým je můj manžel. Rodiče měli dva kluky 15 měsíců po sobě. Malý byt a třetí rozhodně neplánovali, navíc před revolucí se prý ještě chodilo ke komisi, kde musela žena vysvětlovat, proč dítě nechce, což muselo být dost potupné, k tomu všemu, co si musela v hlavě rozhodovat sama. Nakonec si řekli, že zvládli dva raubíře, třeba se jim teď povede holčička. Pak se tak těšili, že ani neměli připravené jméno pro kluka. No a je tady, dneska mu je 32 a mám s ním dvě krásné děti a moc děkuji tchyni, že ho mám.
Metty, přeji Ti ať se rozhodneš,co nejlíp. My jsme si naopak vždycky plánovali tři (možná i kvůli manželovi), teď mám prvňáčka a dvouletou holčičku, která prochází obdobím vzdoru, častečně pracuji a občas už nemám dost síly na ty jejich "moje" bitky a křik. Když je pak ale vidím, jak se vítají, objímají a pusinkují. Jak je každý měsíc znát v lepším vztahu mezi nimi, hned bych si to třetí pořídila. Ale pak mě zase hned usadí na zem. Za Tebe už to rozhodování kdy, udělala příroda. Přeju hodně štěstí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.