| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bude nás pět?

ahoj,

já jsem sice podobnou situaci neřešila, ale vím, že bych miminko určitě pryč nedala. Jen se mi před páru lety zpozdila o 2 týdny menstruace kvůli antikoncepci (což jsem ovšem nevěděla, domnívala jsem se, že jsem, asi těhotná). Tou dobou jsem zrovna nastoupila do zaměstnání, po kterém jsem léta toužila. Byl to záskok za mateřskou dovolenou s příslibem smlouvy na dobu neurčitou, kterou bych ovšem v případě otěhotnění určitě nedostala.Hlavou se mi honily různé myšlenky, včetně potratu. Gynekoložka mě ujistila, že těhotná nejsem a já byla ráda, že nemusím přemýšlet, jak dál. Naše máma z toho ale byla smutná, v duch už se těšila na vnoučátko.
Dnes jsem ráda, že jsem tehdy těhotná nebyla a nedej Bože nešla na potrat, protože máma 2 roky poté umřela a já bych musela žít s vědomím, že jsem ji připravila o šanci na vnoučátko a toho malého človíčka o život.
Nedokázala bych žít s vědomím, že kvůli mě někdo umřel. Peníze a práce nesou všechno, člověk se vždycky nějak uskromní. I když to třeba chvilku bude náročnější, určitě budeš šťastná, až si k sobě přitulíš to malé teploučké a úžasně voňavé štěstíčko :-)
Dnes mám dva malé zdravé čertíky a možná jim pořídíme ještě třetího do party.
Přeji hezké těhu a zdravé miminko.
Iva

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.