Ta rovnoprávnost a rovnocennost postavení je sice teoreticky naprosto v pořádku, ale jaksi nelze hlasovat s výsledkem jedna k jedné. Nějaký výsledek musí získat nadpoloviční většinu. Pokud muž bude pro dítě a žena proti, jak to nakonec dopadne? Kromě toho na rozhodování nejsou roky, během nichž se názory třeba změní, ale pouhé týdny. Buď by tedy musel jeden s druhým manipulovat, aby se mu ten nepoddajný a neposlušný podřídil - a kde je pak rovnocennost? - a nebo prostě jeden musí mít právo veta. A to v tomto případě bude každopádně žena, žádné jiné řešení nám naše fyziologie nenabízí. Metty držím palce, ať svého jakéhokoliv rozhodnutí nelituje.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.