| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bude nás pět?

Váš článek je pěkný, ale nemůžu s ním souhlasit. Vycházím u vlastní zkušenosti, kdy jsem se mužů nebála, s manželem jsem 10 let bez vážnějších problémů, mám spoutu přátel. U svého syna nepostrádám odvahu či komunikaci. Od dvou let navazuje kontakt s kýmkoliv, ve školce má učitelky omotané kolem prstu a nouzi o přátelství nezná.
Chápu, že patřím do menšiny, ale jedináčky prostě musím obhajovat. Tak jak psala Katka, hodně se doma odráží to, že jsme oba v práci štastní, ikdyž se někdy celý den nevidíme. Že můžeme cestovat, neřešit, kdo si koupí bundu a kdo boty. Prostě jsme v pohodě a já jsem si jistá, že se 4 dětmi bych šťastná nebyla.

Ještě k Metty, hodně lidí píše, že to hravě zvládne, ale já si tím nejsem tak jistá. Těhotenství, ze kterého nebude mít radost, děti se mohou narodit předčasně, kdo pohlídá zbývající dvě, po dobu pobytu v nemocnici? Manžel asi těžko, když potřebují peníze. Pakliže má kočárek a oblečení po dětech, na dvojčata jí to bude tak nějak k ničemu. Takže další velká investice. Rodičovský příspěvek zůstává stejný, ať má jedno nebo trojčata. Manžel má do toho hodně co mluvit a pokud děti spíš nechce, může se stát, že od rodiny odejde. Nevím, ale takhle rodinné štěstí a pohoda nevypadá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.