| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Studium při dětech

Ishko, to máte skvělé podmínky. Na naší VŠ to bylo horší - něco jako e-learning do našeho města ještě nedorazil a pokud jsem např. v managementu nepřišla na přednášku, tak to byl problém, protože mi nechtěli dát zápočet a tím pádem pustit ke zkoušce. Tady se do školy na některé přednášky musí prostě chodit a odsedět si je - podle mně to je někdy zbytečné, stejně se dozvíš jen to, co je ve skriptech. I tak mě škola bavila (byla to ekonomka), ale při náročné práci (8 hodin denně a víc), 4-letém dítěti a bez hlídání to opravdu nejde (tady např. do školky či jeslí nevezmou děti na pár hodin týdně, jsou nyní přeplněné, takže dávají přednost dětem pracujících rodičů). Navíc nechci, dokud je syn malý, věnovat celé soboty zbytečným přednáškám ve škole (většina předmětů je teorie, užitečné bylo chodit jen na matiku či statistiku). Takže pokud by se na naší VŠ rozjel alespoň v některých předmětech e-learning, já bych to uvítala a moc by mi to pomohlo. Plánu na VŠ se stále nezvádávám a doufám, že se mi to jednou podaří.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.