| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nejlepší plena? Věčně suchá.

No tak já jsem asi nějak natvrdlá, ale u svého novorozence jsem nepoznala ani jestli se miminko vyčůralo nebo ne, protože to pidiucvrnkávání nezaregistrovalo ani ono ani já nepoznala na té plíně. Zkrátka nevěřím, že mimino nějaké signály k čůrání vůbec dává a ne že na ně nikdo nereaguje nebo co. Jako prvomatka jsem si přečetla, že když dítě pláče, má se zjistit, jestli není počůrané/pokakané, jestli nemá hlad, atd. Ale po nějaké chvíli jsem zjistila, že stav plenky (a to i v případě dokonale pos....) je dceři absolutně lhostejný...Takže možná že lidi se liší svou povahou už od mimin, možná že některá mimina signály vydávají, ale přísahala bych, že moje tedy signály nevydávalo. K té frekvenci čůrání: ještě ve 2 letech, kdy už jsem se dceru snažila "naučit" na nočník, čůrala 2-3x za hodinu. Za den jsem měla třeba 8x počůrané tepláčky. Myslela jsem si, že je to třeba tím, že hodně pije...Teprve teď zpětně vidím, že s tím to nesouvisí - ale souvisí to opravdu se zralostí močáku, jak dlouho je schopna udržet moč. Na nočník se naučila ve 2,5 letech, v té době vydržela nečůrat 2-3 hodiny. Mezi těmi 2-2,5 roky byly veškeré úspěchy postavené na tom, že jsem jí včas dala vyčůrat (a ona byla ochotná) - sama si řekla jen někdy. Z touto svojí zkušeností bych to příště dělala obráceně, začla bych učit na nočník až v okamžiku, kdy bych po 2 hodinách vyměňovala suché plíny. Věřím, že bych (hlavně sobě) spoustu nervů ušetřila...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.