| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Tak trochu jiné maminky

Já bych nebyla s odsudkem tak příkrá. Mám kolem sebe taky pár takových případů, kdy rodiče dětem místo kufříku do výtvarky (do 1. třídy) dají synovi krabici od bot, ale doma je super nejnovější Playstation, jejich dítě jogurty nejí, ale u nás zbaští 4 během dvouhodinové návštěvy a dorazí se třema rohlíkama :o)

Problém je v tom, že oba rodiče jsou sami z rozvrácených rodin, kde muselo být vždycky na cigarety a na pivo a zájmy dětí byly až na posledním místě. Pamatuju si je oba, když byli malí - chodili odrbaní, ušmudlaní, hladoví tak tak, že udělali učňák.

Myslím, že je u nich potřeba považovat za úspěch, že své dítě nebijí, že chodí v rámci možností čisté, najezené (tatranka je taky jídlo), že s ním chodí k lékaři.

Sami nic lepšího nezažili, takže se teď snaží jak umějí.

A s tou kamarádkou vysokoškolačkou - zavání mi to klinickou depresí, možná potřebovala spíš odborníka než kritické (i když v dobrém myšlené) poznámky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.