| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Tak trochu jiné maminky

ja si s tim taky nejsem jista. Mam pocit, ze autorka trochu nechape svet okolo sebe. Nikoho takoveho, o kom pise neznam, a pri tom jsem ve styku s desitkami maminek. Jina vec je ta, ze treba neumim dobre varit a tak castecne jedem na detskych vyzivach. Moje deti obcas behaji bose, protoze si sundavaji ponozky. Radi se cachtaji ve studene vode. Jsou vetsinou zdrave, tak to nijak neresim.

Autorka mozna taky nechape, ze matka na matersky ma poradny zahul a ne vzdy vse zvlada perfektne. Ale uprimne, muj pohled na matky s detma v dobe, kdy jsem je nemela, byl take znacne odcizeny-i kdyz vyrazne odlisny od autorcina. Myslela jsem si, ze budu mit nejakou dovolenou...a ted vidim, ze kancelar je mnohdy vyrazne pohodlnejsi a mene pracna.

Ockovani.... nam je doktorka do 3 let nedoporucila, ze je to zbytecne invazivni pro organizmus. Kdyz se o necem s Dr. bavim, tak se ji mimo jine ptam, zda by ona sama nechala sve deti ockovat (Dr. ma 3 deti) a ona mi tvrdi, ze reklama je v tomto ohledu extremne agresivni a spousta ockovacich latek je nesetrna a ockovani proto nekterym nemocem v rannem veku neni nutne. Ale to jen na okraj. Kdyz mi neco doporuci, duveruruji a koupim to.

Proste... clanek mi pripada zkresleny. Mozna ten jeden pripad, co popisuje existoval a je patologicky. Jinak ale asi vidi svet maminek s detma ponekud zvlastnim pohledem.

Lucka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.