| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Tak trochu jiné maminky

Natanelo, nešlo by tam dát víc srdíček abys z Terezky udělala úžasnou účastnou bytost?~s~~s~~s~~s~

Snažila se pomoct??? Sorry ale takovouhle kamarádku bych nechtěla ani za zlaté prase!

Miluju citát (už ani nevím od koho) "Přítel je ten kdo přichází, když všichni ostatní odcházejí"! A dle vlastního popisu byla to Tereza která odešla a otočila se zády!!!~Rv

Jak vážná musela být ona nemoc která ukončila mladý život ve 30-ti letech? Co všechno mohla mít a nemít za průvodní jevy? Nikdo z nás se to tu, jak tu jsme, nedozví!!! A nedozvíme se ani obhajobu zemřelé kamarádky!

A ať už to bylo jakkoliv a na číkoliv straně je pravda, je vrcholem UBOHOSTI pomlouvat někoho, kdo zemřel a nemá jedinou možnost obrany na veřejně přístupném serveru na hlavní stránce a lechtat si své ego tím že "já jsem ta dobrá, protože jsem se snažila jí pomoct ale ona byla špatná matka lačnící po prachách, tak jsem se na to nakonec vykašlala"... to je opravdu úroveň~Rv~Rv~Rv~Rv~Rv

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.