| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Tak trochu jiné maminky

Jíťo, nemám takovou kondici, abych cokoliv zakládala. Nezvládám to, tyto aktivity přenechávám šikovnějším ~;). Asi raději vysvětlím, že jsme se stěhovali kvůli škole. Místní škola synovi nesedla, v pololetí první třídy jsme ho přehlásili na školu do města, vozila jsem ho nějaký čas vlakem, ale ze zdrav. důvodů byli nuceni začít využívat auto. Syn posléze začal mít problémy plynoucí z dlouhého dojíždění (vracel se v pět domů, v zimě už byla tma, ven se prakticky nedostal, pak pozdě usínal, dětská dr. soudila, že to je z nedostatku pohybu; MMCH zdálo se mi, že jí vadilo, že nám nestačí místní ZŠ). Takže jsme se po dvou letech dojíždění stěhovali. Čímž se vyřešily, jen jakoby mimochodem, i kroužky, teda aspoň zčásti, ten hlavní, železniční modelář, tady taky není ~Rv. Problémy jsou zase jiné, ale s ohledem na synovy speciální potřeby jsem šťastná, že jsme vybrali právě tuto školu - mají jednak podle mě výhodný styl výuky (semináře, časté besedy, využívání spolupráce mezi žáčky), a jednak se ředitel dost snaží, aby učitelé věděli co nejvíc, takže učitelé mají povinné různé vzdělávací kurzy a školení. Čili jsou i víc v obraze co se týče výchovného působení na děti. Rozdíl v přístupu učitelů na této škole a na té původní byl na první pohled znatelný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.