| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Tak trochu jiné maminky

Musím se manžela asi i zastat. Oni měli jen víkendové manželství, a vinu... Já nevím, znala jsem ho ještě jako studenta, vždycky byl tak trochu asketa, a ona o něm říkala, že si ho vzala, aby měla peníze, a zároveň říkala, že je ještě více šetřivý než ona, a že nikdy nebudou mít dost peněz. Tak nevím.
Dvě hodiny po svatbě na ní řval, že je kráva, a i na dceru (brali se,když bylo malé přes rok), u toho jsem byla, přiznám se dost v šoku...
A přitom oba byli nesmírně chytří a vzdělaní lidé. Ale asi ta jejich láska k penězům byla větší než k sobě,nevím...
Jeho jsem si vážila, jí jsem měla ráda. Někde na počátku, postupně tyhle pocity slábly. Její osud však pro mě zůstal varováním. Někdo tu řekl, že jí pomlouvám, ale já jsem jí měla opravdu jako člověka ráda, znala jsem jí od patnácti let...
Ale pak se to všechno začalo nějak měnit, a upadat. A já jsem s tím nedokázala nic v podstatě udělat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.