| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Tak trochu jiné maminky

Asi to nejde pochopit, ale stává se to.
Před lety jsem byla vdaná, peněz nebylo moc, ale stačilo to. Dítěti jsem se věnovala fakt hodně.
Pak jsem podnikala, vydělávala jsem fakt dost, také jsem se dítěti věnovala.
Pak jsme se rozvedli, společníci mě okradli o statisíce, a já nemám sílu se dětem věnovat. Všichni máme teplé jídlo v práci či ve škole, doma se odbýváme. Jogurt max. 1 týdně, kolikrát i teplá jídla, ale hodně levná. Topíme co nejméně. Děti chodí v tričku - prý jim zima není (8 a 14 let), já mám 2 svetry. Na kroužky dětem přispívají moji rodiče - důchodci. A já fakt nemám sílu si s malým číst apod. On ani nemá zájem, televize to jistí. Mě se to taky nelíbí, ale nevím jak to změnit. Dětem se nechce, mě taky ne.. snad moje frustrace z toho, jak se to všechno pokazilo? Kdo ví.. Nejradši bych zalezla někam do kouta a třeba se i upila k smrti (nejsem alkoholička, napiju se jen málokdy). Podnikala jsem ráda, teď jsem ve státním, za strašně málo peněz. Bojím se jít do soukroma, abych mohla být v případě nemoci apod. s dětmi. - letos jsem byla 10 dní s malým ve špitále - nemusela jsem, ale když jsem viděla, jak to tam vypadá :-( Výplata pak samo stála za to :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.