| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Tak trochu jiné maminky

Jíťo, snad proboha vím, na co mám a na co ne ~:(. Když vím, že mi dělá problém komunikace s cizími lidmi, notabene s dětmi, a též organizace větších akcí, snadno podléhám stresu... tak se nebudu cpát tam, kde bych to absolutně nezvládala ~:(. Jsi dost agresivní na to, že mě neznáš.

Syn má opravdu jako autista (přesněji aspík) speciální potřeby.

Pak se lehce ptám, proč bych měla být méněcenná jen proto, že jsem nebyla schopna uspořádat nějaký kroužek (čeho vlastně, když neumím nic, co by mohlo být atraktivní pro děti?). Předpokládám, že mám hodnotu jako člověk, i když nejsem dokonalá ~:(.

Prostě mi vyhovuje být ve městě. Počínaje potravinami, které nezavírají v poledne, čerstvými rohlíky i v neděli, přes výběr školy pro dítě, venkovní hrací koutky (v naší bývalé vesnici nebyl ŽÁDNÝ, a peníze na to, abych jej dala sponzorsky udělat, jsem opravdu neměla; pozn., ani na této vesnici jsme neměli možnost koupit domeček, takže jsme byli v bytovce, tudíž žádné "přirozené" prolízání stejně nebylo), přes doktory nedaleko (a výběr, na té naší již zmíněné vsi byl sice obvodní lékař pro dospělé, ale poněkud zvláštní morálky, po čase jsem se doslechla, že měl problémy s alkoholem) až po trochu kulturního vyžití (muzea). I ve městě bych nejraději bydlela ve vlastním domečku, ale na ten jsme neměli a mít nebudeme. Takže aspoň panelák. Co se týče nudy, miluju knížky, teď například čtu o pravěkém osídlení našeho kraje. Vím, že domeček by se hodil, přece jen je přirozenější šolichat něco kolem domku, ale s našimi penězi bychom fakt museli buď koupit nějakou ratejnu, což nešlo, neb manžel je typický intelektuál a k rekonstrukcím svépomocí má opravdu hodně daleko, anebo bychom museli někam na konec světa, kde lišky dávají dobrou noc. A protože ani to nechceme, možnosti města by nám opravdu scházely (nemluvím o složitosti dojíždění do práce), jsme tam, kde jsme. A já jsem ráda, protože syn za ty dva roky docházky do jeho školy stal se místním patriotem a na naše město nedá dopustit. V jeho zatím místy dost pohnutém osudu jedno z několika málo světýlek ~;((.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.