| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Tak trochu jiné maminky

Napsat sem příspěvek, který by někdo vztahovačně nenapadl je defacto nemožné. Na toho kreténa Tatchuda si zkrátka vždycky něco najdem, co? Psal jsem snad o tom, že se všichni v panelácích nudí? Že všichni co vydělávají víc jak 15,20,30,50,100 tisíc jsou kariéristi, že správní rodiče chodí domů před třetí hodinou odpoledne a soboty neděle tráví permanentně s dětmi až do dospělosti, kdy se začnou těšit na vnoučata a začíná nový koloběh starostí? Necpěte mi laskavě do úst slova a věty, který jsem nikdy neřekl.
Já jsem si například už ve svých dvaceti obeznámen se svým zdravotním stavem tudíž s "dobrou" vyhlídkou mého aktivního stáří začal budovat bezbariérový dům - v případě paneláku, nevím, nevím (nepojede výtah atd...).
Mně vůbec nevadí, že velká spousta lidí žije za mnohonásobně vyšší platy ve špičkově vybavených městech - jen tam buďte (čím víc, tím líp), alespoň je na vsích menší pohyb a větší klid. Ale tady člověk jen napíše, že se oproti vžitýmu názoru dá žít i za čtrnáct čistýho a pustí se do něj najednou tolik lidí, že člověk čumí s otevřenou hubou co komu udělal. Místo aby jste byli rádi a řekli si: "Vidíš, táto nejsme na tom zdaleka tak špatně, tady ten polomrzák musí vyjít se čtrnáctkou a ještě je nakonec blbeček spokojenej a nedržkuje a neproklíná celej svět kolem sebe - vždyť my se máme vlastně krásně".
Naopak - někoho rozzuří, že si to vůbec troufnu publikovat (připomíná mi to příbuznýho - zacouval jsem mu jako netraktorista bezchybně s traktorem a károu do stodoly, vděku jsem se ale nedočkal, protože on potřeboval vždy asistenci minimálně jedné další osoby a já vůl jsem ukázal, že asistence třeba není - měsíc se se mnou nebavil, protože mu asistence ustaly). Nutím já Vám snad svůj styl života? Tím, že napíšu, že je to možný snad někoho nutím?
Za celou dobu co sem přispívám, jsem nenapsal nic jiného, než že jsem v dobrý vůli POPISOVAL jak žila a žije naše rodina a já. Už se skoro bojím napsat, že do práce jezdím na kole - spustí se lavina a budete mi spílat co Vám co mám nutit aby jste jezdily na kole.
PS. Na dotyčného příbuzného s traktorem už od tý doby kašlu. Pro dobrotu na žebrotu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.