| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Tak trochu jiné maminky

Já nikdy nepsal, že jsem dokonalý a aby si zrovna ze mě někdo bral příklad. První věc kterou po představení se cizím lidem udělám je, že jim buď řeknu napřímo nebo alespoň srozumitelně naznačím (podle toho co je to za lidi), že jsem odjakživa tvrdohlavý hovado a není nejlepší nápad něco na tom zkoušet měnit. Kdo to stráví najde ve mě známýho, kterej je ochotnej pomáhat kdykoliv, kdo to nestráví, tak ten mne nepotřebuje a dobře dělá.
Já mám sice víc než učňák, ale bohužel v oboru, kterýmu se kvůli zdraví věnovat při nejlepší vůli nemůžu. Dokud jsem mohl aktivně jezdit a dělat taky něco fyzicky rukama, tak jsem to dělal a bral za to minimálně dvojnásobek (zlatý časy - taky se v tý době předělával barák). V třiadvaceti byl vyřčen neurochirurgem ortel - při současném stylu života do půl roku vozejk. Vyber si sám. Já si vybral díky tomu dneska chodím (veškerý sporty ale zakázaný) a operace se stále (každý půlrok) oddaluje.
Taky jsem se kdysi dávno dostal na účtu na nulu a do výplaty daleko, taky byly doby kdy jsem vozil domů 35 tisíc. Jenže je to pryč a já s tím kulový nadělám.
Tak jak bych žít chtěl - to nemůžu, tak se přizpůsobuju. Ale nekopu kolem sebe vzteky, že to a to není tak jak bych chtěl já a ža nejsem zdravej a že neberu 50 tisíc jako jiní.
Mám barák, mám auto, mám hodnou manželku, mám zdravý dítě, mám pěknýho psa, dobře vycházím s rodiči a s kamarády, nemám korunu dluhu a to, že mám tak skvělej zdravotní posudek na základě jehož mne dnes preventivně ze strachu nevezmou ani jako nočního hlídače za 8 tisíc a zároveň mi chybí 2 blbý body u zdravotní komise na alespoň částečnej důchod k pokrytí mých nutných rehabilitací a léků - to už je holt takovej životní bonus navíc na kterej si člověk po těch pěti letech zvykne. Zase mám ale kamaráda, kterej mne zaměstná i bez posudku a umožní mi nějakou tu korunu si vydělat.
Ještě to furt vypadá, že by snad někdo měl mít důvod se mnou měnit a já mu to měl doporučovat? Takovej parchant tu asi ani není abych mu to přál.
Jinak přeji hezký den a věřte, že zvyknout se dá na cokoliv (i na smrt).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.