| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Tak trochu jiné maminky

Několikrát jsme se ve výsledku vlastně shodli na tom, že přestože to některým diskuterkám nepřipadá moc reálný, tak i já - neatraktivní, neperpektivní, závistivej, zamindrákovanej, despotickej a ulhanej primitiv, kterej nikdy nic nedotáh do konce(dozvěděl jsem se tu toho o sobě víc, ale s mou chabou pamětí...) můžu bejt pro nějakou hodnou, skromnou a nenáročnou ženskou dobrej životní partner. Jsem rád že jsem se o sobě něco dozvěděl, teď již můžu s klidem zemřít. Kdybych se blb nepouštěl do boje s větrnými mlýny - ono totiž kdybych byl jen trochu inteligentní, tak mi mohlo dojít, že lidé žijící v podobných podmínkách jako já, si na internet moc času neudělají (jednak ho třeba vůbec nemají a když už, tak nemají čas celé dny čučet do monitoru, protože mají dost jiné práce). Mně je to občas umožněno v nenáročném zaměstnání - doma se nedostanu pomalu ani k televizi natož k počítači.
Prapůvodní příspěvek, na který jsem tu pochopitelně neustále navazoval (protože nemám ve zvyku odbočovat od tématu a maskovat tím trapně nedostatek argumentů) se týkal peněz - mluvil o nich totiž skoro celý článek i jeho podtitulek, pod kterým se strhla "diskuse" o tom že autorka je blbá, že skoro nikdo nechápe o čem to vlastně psala apod. Já se jí zastal, že blbá není, že jsem smysl článku tak nějak pochopil - a už jsem se v tom vezl s ní.
Mou chybou je, že zkrátka nedokážu mlčet, když někdo z někoho dělá blbce, ale sám nic pořádnýho nepředvedl. Za tohle dostávám "po hubě" i v reálném životě, takže mne fiktivní internetové postavy, se kterými se v reálu nesetkám nemůžou nijak rozhodit.
Jen nevím proč se někdo pozastavuje nad tím, že vždy snažím držet načatého téma a neodbočuji z něj, když kvůli tomu jste se do mne pustili - mám snad začít úhybně manévrovat a blekotat něco o nevěrách, bohu, porodech, školkách, školách a jiných věcech o kterých tu nepadlo doposud ani slovo? Jsem zvyklej dokončit to, co jsem začal a ne, že když to nejde podle mých představ, tak to nechám z pohodlnosti plavat.
I špatná zkušenost je k něčemu dobrá. Já se teď přesvědčil, že nejsem vhodný typ do internetových diskusí. Tady jsem se prvně pustil do diskuse, když jsem se dočetl, že chlapi jsou vypočítavý bestie - měl jsem to zabalit už tenkrát, protože na takýhle potlachy tady nemám dostatečnou fanouškovskou základnu (kterou si nemíním budovat pochlebováním). Jsou mi tady "za odměnu" často vkládány do úst výplody, který jsem nikdy nevytvořil, chytání za slovíčka vytržený z kontextu. Já se to pak naivně snažím vysvětlit někomu, kdo o to stejně nestojí. Mám já to za potřebí?
Je to jako, když s prckem plácáme bábovičky z písku. Plácáme, plácáme, plácáme - čas běží, já vím, že je to práce neužitečná, že tím jen ztrácíme čas. Když toho naplácáme dost, tak přijde pes všechno to s vrtěním ocasu zboří, já pak utěšuju srdceryvně řvoucího prcka a začneme plácat znovu, a pak znovu, a zase znovu. Výsledek - nikdy z toho plácání nic nepostavíme, nikdy to nevydrží.
Takže - plácejte si tady denně ty pískový hrady samy(i). Já už jsem svých pár bábovek taky uplác (nehledejte je - hbitě je přepláclo pět jinejch) moc mi to očividně nešlo, takže předávám symbolický kyblíček a lopatičku někomu jinému, a jdu si plácat raději s klukem na píseček - tam je to skutečně mnohem smysluplnější.
Občas se sem na ty vaše "trvanlivý" hrady zajdu juknout, ale zbytečně připlácávat už nebudu - stejně o ty moje nepovedený bábovičky nebyl zájem.
Nemám ve zvyku cpát se na návštěvu do klubů a uzavřených skupin, kde o mne není zájem, takže pro většinové uspokojení a klid se s Vámi všemi bez rozdílu s přáním krásných dnů a spokojeného klidného života loučím.
Tatchud

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.