| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Tak trochu jiné maminky

Podle mě nikde není dokázáno, že člověk ke zdravému vývoji nutně potřebuje denně tedplé jídlo. Když není čas vařit, tak chleba se sýrem a rajče to jistí. A když už jdu úplně do extrému, a teď mě možná denně vařící matky s jídlem minimálně o dvou chodech ukamenují, někdy oběd zachrání i balíček sušenek. Třeba včera, jsme šli koupit chleba, v obchodě měli inventuru. V lednici po víkendu pusto a prázdno, takže náš drobeček s naprostým klidem poobědval piškoty s kakaem (podotýkám, že to kakao bylo teplý ~j~) A rozhodně nemám pocit, že by to na něm zanechalo nějaké psychické následky.
Každopádně podle mě si pořizujeme děti s tím, že se o ně budeme starat a budeme se jim věnovat. Pokud jsou někomu na obtíž, měl si to rozmyslet dřív.
P. S. : Taky prokouřím tak 4000 měsíčně ~j~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.