| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Životní úroveň rodin v ČR

Tohle všechno je ještě dobrý, docela odolávám všem tady těm nabídkám, nemám potřebu kupovat nejlepší prací prášek, protože o praní vím akorát tolik, že je něco špatně, když bouchá buben, natož kupovat ňákou blbost jako je aviváž... nikdo mě taky nepřinutí cpát do sebe vitamíny za mohutnýho přesvědčování že mi chybí selen, a kadeřnice u mě taky nepochodí když mi nabízí vlasovou kůru Redken, protože to, probůh, děsně potřebuju. Instalatér nechápe, jak můžu žít s mírně protýkajícíma kohoutkama a nepořídím pořádný pákovky a protože nevlastním žádný zázračný krém, ve čtyřiceti budu zřejmě vypadat jako Whistlerova matka. Nemám mobil, který má vzadu zabudovaný zrcátko a diamanty, nemám dokonce ani auto, do kterýho naložím celý dětský domov a deset psů. Obejdu se též bez sýrů Baby Bell, který bych v kostýmku honila po zahradě. Sečteno, podtrženo, jsem nemožná.
Co mě ale točí, jsou reklamy na věci, který vyloženě útočí na city, stylem "dejte dítě očkovat, nebo vám umře..." Dost blbá reklama je teď na vakcínu proti meningokokovi, která ukazuje, jak dítě může klidně onemocnět ve spánku. Což rodičům dá akorát "skvělý pocit" že jejich dítě není v bezpečí nikde a nikdy. Tohle mi vadí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.