| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Životní úroveň rodin v ČR

Nezlob se, mě jenom pobavila věta "jeli jsme se odreagovat do nákupního centra".
Už ta sama vypovídá o Vašem životním stylu a o tom, že špatně se nemáte. Máte auto a do obchoďáku jste určitě jenom na čumendu taky nejeli.
Pro mě jsou třeba nákupy za trest a nutnost, relaxovat bych šla radši někam na tůru do přírody.

Taky mě štvou reklamy, "nucení" do nákupů, štve mě že máme pevnou linku, která mj. slouží různým společnostem k nabízení produktů nefér formou (vyhráli jste něco bla bla bla). Na druhou stranu jsme už dospělí, umíte rozlišit co je opravdu potřeba i když ty reklamy a prodejci UMÍ zaútočit a zahrát na na naše city a slabá místa (jsou na to školení), nejsme už děti, aby nám bylo líto, že děti ve škole mají to a to a my ne.... Jenže se nediv, když je dneska normální chodit na relax do nákupních center .... děláme si to sami .... koupíme, co vidíme ... nakupování je už dneska koníček ....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.