| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Životní úroveň rodin v ČR

Ahojte všem, děkuji za reakce na můj článek. Jsem překvapena, kolik lidí reagovalo. Je docela zajímavé sledovat, že pro někoho jsem arogantní a pro někoho zase socka. No - jsou to vaše názory. Pokud byste mě znali osobně, tak byste pochopili, že člověk arogantní rozhodně nejsem. Jak jsem již napsala, smekám před lidmi, kteří se starají o rodinu sami. Vydržovat se od rodiny nenechám, vždycky jsme si doma pomáhali. Když jsem pracovala a byla bez dětí a mamka byla nezaměstnaná, pomáhala jsem zase já ji. Teď, když jsem doma na rodičovské, tak mi zase pomáhají rodiče. Myslím, že hodně babiček přispívá vnoučatům na nákup ovoce, na kroužky, obuv apod. Rozhodně si nemyslím, že jde až tak o úplný nadstandart, pokud já budu mít vnoučata, ráda jim přispěji také. Ve stáří se zase postarám o rodiče, u nás v rodině to tak je, tak nevím, proč mě někteří nazývají, že se nechám vydržovat. ČLánkem jsem rozhodně neprovokovala, ale chtěla jsem probrat situaci rodin v ČR, prostě normální diskuzi bez urážek. Snad to aspoň někteří pochopili. A děkuji za pozitivní reakce na článek. Lucka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.