| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Životní úroveň rodin v ČR

Je to hodně zajímavé přečíst si, jak na tom kdo je a hlavně, jak to bere. Opravdu to není jen o výši příjmu, ale především o povaze, životních hodnotách, apod.. Nelze skutečně říct, že je někdo bohatý od jistého příjmu měsíčně a někdo zase chudý. Já jsem na mateřské, ale přesto je příjem naší rodiny přes 100tisíc měsíčně, ale bohatá si rozhodně nepřipadám. Bydlíme i žijeme jako každý jiný, jen je asi rozdíl v tom, že já nikdy nepřemýšlím, kolik v obchodě utratím, pokud mi odejde lednička nebo televize, jdu a koupíme. Jinak ale taky nekupuju luxusní věci a neutrácím za exotické dovolené, platíme vysokou hypotéku, leasing, něco nám zbyde, ale ne moc. Hodně pomáhám třeba placením nákupů sestře, která má příjmy nízké. Obdivuji vás maminky, které máte jen jeden příjem do rodiny, ať už jste na mateřské nebo pracujete, protože přemýšlet o tom, který jogurt mohu dětem dopřát a který už je moc drahý, to je pro každou maminku smutné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.