| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Životní úroveň rodin v ČR

,,Takže ano, každý svého štěstí..... . Tohle je jasné, ale snižovat se k urážkám těch, co jsou na tom hůř, to si myslím, že nepřísluší nikomu a už vůbec né těm, kteří si tím neprošli."

Anezko, precetla jsem si, co jsi napsala, a nemyslis doufam me, ze JA bych v necem, co jsem napsala se snizila a urazela ty druhe??Pochopila sjem to sparvne, ze jsi napsala, ze reagujes proto, ze NEKTERI, neco podobneho napsali??

Ja rozhodne nepatrim k tem, kteri by odsuzovali lidi z nizsi soc.vrstvy...to zni debilne....ty, kteri nemaji penize na rozhazovani- ze maji jedno, dve, tri, ctyri, pet.....deti.
Bydlim ted druhym rokem na vesnici, a je tu tolik rodin s vice , jak 3detmi.Bydli ve starem domku po rparodicich, cekaji dalsi, treba i 4te nebo 5te dite, spravuji domek postupne, nejezdi na dovolene, ale jsou STASTNI!!!!!!Vyhovuje jim to a vubec si nezastyskaji, ze si nemuzou zaletet do recka nebo na vikend zalyzovat na ledovec.ziji jinak, jsou skromni a vyhovuje jim talkovy zivot.Za nicim se nehoni, blahobyt a nadstandard neni pro ne priorita.
A takovych lidi si velice vazim.Zvladaji dnesni dobu tak nejak v pohode, klidu, s laskou a stestim.

Minuly tyden mi rekla nase nova sousedka toto:,,Bohatstvi neni v novem dome, autech, ale v detech!"...abych to objasnila.Jsou to manzele pres 60let,Prazaci, prodali dum, aby si nasli pozemek vblizkosti bydliste sveho rakovinou nemocneho syna, neco po 40citce, sve snase a vnoucatum.Aby nemuseli dojizdet, aby mohli pomahat a v jeho rodine vyplnili jeho misto, co se tyce fyzicke, ale i materialni pomoci.Jsou super soudrzna rodina.
Pozemek sehnali, behem mesice meli postaveno-montovany dum- a nastehovali se.Bohuzel pozde.Syn zemrel.V nasi ,,nove" ctvrti na dedine je zvykem, ze mistni chodi na cumendu.Jedna misti pani ve veku asi tak sousedky ji rekla na plnou hubu:,,Vy jste ale bohaci a prachaci.Stara babka a deda a postavi si novy dum , jak hrad, furt Vam tu jezdi jedna firma za druhou, vsecko nove, no jste bohati!"
A vite , co ji na to sousedka rekla????,,My nejsem bohati, jste ti nejchudci starsi lide siroko daleko.Ti vedle nas jsou bohaci.Maji 3 deti!"..rozplakala jsem se, kdyz mi to rekla.
Kazdy zivotni uroven a bohatstvi vidi jinyma ocima.....
Nevim, kolik je komu let na teto diskuzi, nekteri to zde pisete.....je treba si uvedomit, ze jinyk se na celou situaci diva ta, co ma 21let a jinak ta co 30, jinak ja ve 37 a jinak 50nice....Myslite si , ze treba kecam, ze na veku nezalezi.ZALEZI a moc.Ja to ted vidim.Taky jsem si ve 20 letech v duchu myslela, ze ma mamka ve 38letech ej uplne blba a nicemu nerozumi.Dnes se ji hluboce omlouvam a sklanim.mela pravdu. A ve vsem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.