| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Životní úroveň rodin v ČR

Ahojte,my jsme měli před 2rokama příjem na měsíc pro celou rodinu kolem 30000kč,teď máme kolem 45000kč.Sice je fakt,že se stále zdražuje,ale stejně šetříme.Dříve mi přítel dával po zaplacení inkasa,pojištění atd.,to co mu zbylo z výplaty(6-8000kč).Teď mi dává totéž a co zbyde šetříme nebo investujeme do toho,co potřebujeme nad měsíč.standart.Měsíčně platíme 27000kč-inkaso,pojištění,půjčka,škola,autobus,telefony,jídlo,benzín,přítel platí alimenty.Podporu od rodičů nemáme a nechceme.Starší dcera chodí 2x týdně po 4h na brigádu.Nekecáme jí do toho,co si koupí.Koupíme dcerám,co potřebují a když chce ta starší něco extra,koupí si to sama.
Nakupování a lašování po obchodech mě moc nebere,chodím jen,když něco pořebujeme.
I z mála se dá vyžít(když se chce).Každý má jiné nároky a potřeby.Co je pro mě důležité,pro druhého je nepodstatné.Prostě když mám míň,nesmím si tak vyskakovat.Pokud mám víc,vyskočím si trochu víc,ale stejně musím myslet na zadní kolečka.Jsem zvyklá šetřit,vyrůstala jsem jen s mamkou.I když jsme měly málo penízků,nikdy jsem nouzi nepoznala.
Mám známou,která po výplatě je král(utrácí,jak může)a před výplatou brečí,jací jsou chudáci,že mají jen na chleba a mléko.
No jo,penízky jsou kulaté a snadno se rozkutálí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.