| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O maminkách na mateřské a nepořádku

Tak já stíhám uklízet, hračky se sice po zemi válí, ty posbírám vždycky už malou nebaví, takže hračky všude možně po bytě jsou zcela normální, ale prach nebo vysáto mívám, prostě mám ráda uklízeno, ale ty hračky neřeším, to není bordel. Když byla malá malinká, tak to jsem si s ní nebyla schopna uklidit (utřít prach, vysát) nevím, možná jsme měla špatnou taktiku a druhého bych to zvládla líp. Od těch asi 7 měsíců si dokážu zvládnout uklidit celý byt, samozřejmě musím odbíhat - dávat najíst a nějak zas na nějhakou chvíli malou zabavit. Teď má těch skoro 16 měsíců a uklidím si fakt pěkně a prach utřený nějakou chvilku vydrží, takže lelítám pořád s "prontem" :-D ale vysávat musím bohužel opravdu často, protože máme pejska, který strašně pelichá a ty chlupy jsou všude, takže já "musím". Doma pořádek mám, ale že ho někd nemá? No a, jeho věc, pokud děti nežijí v opravdové špíně.Myslím, že nejhorší je uklízet s miminkem, aspoň u mě to tak bylo, musel přijít vozit babička a vzhledem k věku to nemohlo být často a druhá babi je pracující, naštěstí teď už všechno zvládnu sama ~R^ Autorko, určitě nejsi sama kdo má doma bordel a že to nejsem já, tak za to tě kamenovat nebudu ;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.